Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy tini bulin?

Figyelt kérdés

Bulit szervezek!

Programok, vetélkedők, játékok kellenének, hogy ne unatkozzunk. Segítsetek pls.:D

|15-17évesek lesznek a bulin.|

Lehetnek olyan feladatok is, amivel közelebb kerül egy fiú és egy lány egymáshoz.:D ...úgyértem... tetszik valaki, aki itt lesz a bulin, és jó lenne, ha a játék segítségével közelebb kerülnék hozzá.(pl. üvegezés...)


2009. febr. 17. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ne nevettesd megad ilyennekell,jatek stb.xD!!!buli=zene,pia...ennyi eleg is hozza.
2009. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyből az üvegezésre gondoltam.De a felelsz vagy mersz c- játék is tök jó,főleg ha az a feledat hogy a srác csókolja meg a csajt.
2009. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nahjah. ezekre eddig is gondoltam...xD

pia, zene, tánc mindenképp lesz, de múltkor úgy jártam, hogy nem voltak programok, csak pia meg zene, és tökuncsi volt...

2009. febr. 17. 19:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

karaoke dvd-k is jöhetnek szerintem :D

üvegezés/felelsz vagy mersz is jó ötlet ..

2009. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz 1 közös "táncprogramot" előtte azé betanulsz valami táncfélét és kinézed a csávót aki tetszik neked és vele bemutatót tartassz a többiek meg utánozzanak.
2009. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

amúgy nem lesz nagy buli, 4-6an leszünk.

köszi az eddigi ötleteket, várom a többit is.:)

2009. febr. 17. 19:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb az egymás testén, bekötött szemmel kockacukor keresés :D

Bekötitek vkienk a szemét, egy ellenkező nemű hanyatt fekszik és valaki bárhova rárak egy kockacukrot, a bekötött szeműnek pedig csupán szája segítségével meg kell keresni. ^^

2009. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szembekötősdi? Holtkomoly. Ugyanaz, mint az üvegezés: mikor elkap valakit, akkor ha kitalálja, hogy ki az (érintés, szagolgatás stb.), akkor a másik kap egy "büntetést". Ha a bekötött szemű harmadszorra sem találja el, akkor neki jár a bünti.


Tárgyat elrejteni, és valaki meg kell keresse (hideg-meleg-forró). És hát azt az apró tárgyat el lehet az imádott személy kacsójába is rejteni (csak egy beavatott kell hozzá). :)

2009. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ezjoo^^:D
2009. febr. 17. 19:38
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Nahát, a kockacukrost "bezzeg az én időmben" nem ismertük. Nem volt ugyanis kockacukor. :D

Pedig nem volt olyan nagyon régen.

2009. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!