Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha most jött meg a menstruacio...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most jött meg a menstruaciom, akkor ma vagy holnap van inkabb az 'elso nap'? Mikor kezdjem el szedni a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
a mai
2013. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha most este jött meg (kb. 18 óra után) akkor a holnapi az első nap, ha nap közben, akkor a mai az első

(ezt klinikán mondták nekem, nem én találtam ki)

2013. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mai
2013. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
en is hallottam valami ilyesmit, mint a 2. valaszolo... ezert vagyok most tanacstalan....
2013. okt. 30. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy éjfél előtt még ma van, éjfél után meg holnap. Reális nem? Nem hiszem hogy ennyire meg lenne bonyolítva a gyógyszer szedése. A ma az ma! Ha este 9-kor jön meg az is ma van még, nem holnap. Ha hajnali 3-4-kor jön meg akkor az már holnap.
2013. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös teljesen logikus az okfejtésed, de ha azt vesszük, hogy a legtöbb nőnek reggel jön meg a mensije, akkor az előző este még belefér. másrészt mi van, ha este kell szedni a bogyót? akkor ha holnap estig (vagyis bocsi ma estig, mert ez tegnapi kérdés) vár a bogyóval, de tegnap este megjött neki, nagy eséllyel elindul a peteérés, és akkor már hiába veszi be ma a bogyót, késő, ez a hónap el van szúrva.

DE! ha ez a legelső hónapja, úgyis mindenképpen még kell másképp is védekezni, míg s védettség kialakul. szóval szerintem mindegy, mikor vette be, csak ne szexeljen eszetlenül, mert bejön a bébi

2013. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
másnap delutan vettem be :) mivel ha dolgoztam volna, 20:35kor mar aludni szoktam, igy eszre se vettem volna este, h megjon... Eddig Nuvaringgel vedekeztunk, most valtottunk bogyora, a doki mondta, h a mentruaciom elso napjan kezdjem el szedi a fogamzasgatlot, nm baj h nincs meg a szokasos 7 nap szunet, igy csak 3 nap volt, szoval sztem nem lesz baj, igy kerek a tortenet :) Csak kivancsi voltam, hogy ilyen helyzetben mi a teendo, de jovo honapban megyek rakszures eredmeneert es ha nem felejetem el megkerdezem tole is :)
2013. nov. 1. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:
de azért védekezzetek óvszerrel is ebben a hónapban, nehogy beessen a baba.
2013. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!