Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek tényleg neki van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg neki van igaza? Szerinte attól, hogy fogamzásgátlót szed, még óvszert kell használnom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves srác vagyok, a barátnőm 23 éves. Egy éve vagyunk együtt, eddig gumival védekeztünk, de nem rég a barátnőm íratott fel fogamzásgátló tablettát, mert jártunk már úgy hogy kiszakadt a gumi. Nagy lelkesen újságolta, hogy iratot fel. El is kezdte szedni. Tegnap beszélgettünk és felajánlottam, hogy fizetni szeretném a tabletta árát. Nem engedte. Akkor legalább a felét. De nem ment bele. Azt mondta elég, ha az óvszert én állom. Mire én értetlenkedtem, hogy tessék? Erre elmagyarázta, hogy attól, hogy gyógyszert szed, attól még ugyanúgy gumit is kell használnunk. Mire én próbáltam tök normálisan elmagyarázni az álláspontomat. Hogy nekem eddig sose volt az egy év alatt azzal problémám, hogy óvszerrel szexelünk, egyszer nem akartam meggyőzni, hogy nélküle csináljuk, nem kértem, hogy szedjen gyógyszert. De ha már úgy alakult, hogy szed, akkor viszont, hadd ne kelljen már használni. Mert érzésre se ugyanaz, plusz kényelmetlen, hogy mindig gondoskodni kell róla. Meg azért nem is olcsó mulatság. Durexet használunk, abból majdnem 3000 ft egy 10-es kiszerelés, ami 1,5 hét alatt elmegy. Szóval majdnem havi 10.000-et költök rá. Félreértés ne essék nem anyagoskodni akarok. Csak nem értem, hogy gyógyszer mellé minek még óvszer is. Erre a barátnőm tisztára kiakadt és két napja nem beszél velem. Szerintetek igaza van?



2013. márc. 21. 14:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

lehet h nem bízik benned olyan téren, h nem szeretne semmilyen fertőzést elkapni tőled..

Bár akkor szokás ha egyéjszakásról van szó, így érthető lenne az óvatosság

de mivel ti 1 éve vagytok együtt nem hinném h erre olyan nagy szükség van de ezt csak ő tudja miért akarja h húzzál munkaruhát

2013. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Sztem nem a pénz oldalát kell megfogni, hanem hogy a tabi véd a terhességtől, ezért mi f*sznak kellene a gumi? Sztem röhejes és mi az hogy nem beszél veled? áááááááá
2013. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
Szerintem igaza van. Mert lehet hogy nem esik teherbe, de úgy eltud kapni nemi betegségeket,ahogy te is ha nem használtok gumit.
2013. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Bízik bennem, mindig óvszert használok. Eddig egyszer nem használtam egy komolyabb (2 éves) kapcsolatban. Sose volt még nemi betegségem.


Nem a pénz oldalát akarom megfogni. Csak az is egy érv. Én se értem miért nem beszél velem.

2013. márc. 21. 14:32
 5/36 anonim ***** válasza:

3#

hogy kapna el nemi betegséget ha csak egymással sexelnek?

2013. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
De milyen nemi betegségről beszélünk? Ha egymástól félnek, el lehet menni teszteltetni magukat mindenre, aztán ha nincs semmi, nem kell a gumi. Feltételezhetjük nem csaljátok meg egymást....
2013. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Szó nincs megcsalásról meg nemi betegségről. Ő a terhességtől fél és szerinte a tabi nem 100%-os...
2013. márc. 21. 14:35
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
24 évesen ilyen hülye vagy?? Persze,hogy kell gumi.. 18/L
2013. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

8#

hogy te milyen okos és tapasztalt vagy ezen a téren XD

2013. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, fejtsd ki kérlek, hogy miért?
2013. márc. 21. 14:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!