Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symiciat szedek. Kihagytam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symiciat szedek. Kihagytam egy szemet, nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
3 levelnel tartok. Kedden kezdtem el. Estenkent szoktam bevenni. Szerda este front miatt rosszul voltam ezert hamar elaludtam. Masnap reggel elfelejtettem bevenni a gyogyszert.(csut..). Szoval csutortok este nezem hogy a szerdai ott van meg. Szerdait es a csutortokit iis bevettem csutortok este. Baratommal csutortok este lefekudtem. Ha 24 ora mulva vettem be az nagyoon nagy baj? Tudom hogy 12 a max. De mi tortenhet? Szerdait ha kihagytam az mennyire hatassal van a csutortok estere? Mikor lesz rendben ez az egesz? Eddig mindig szabalyosan szedtem csak ez a rosszullet bezavart. Ha nem szedem be mondjuk a tegnapit akkor az a mai nappra mennyire van hatassal? Nagyon nagy buntudatom van. :/

2013. nov. 1. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél be egy 72 órásat, minden rendben lesz.
2013. nov. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek szaporodnak... a normális emberek meg nem mernek gyereket vállalni.


MIÉRT NEM OLVASTAD EL MÉG AZNAP A GYÓGYSZER PAPÍRJÁT???


De ha már erre is lusta voltál - akkor miért feküdtél le a barátoddal rögtön?

Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak szereted az orosz rulettet?


Amúgy igen: 24 óra kihagyás pont jelentheti azt, hogy onnan kezdve a ciklus végéig hatástalan a gyógyszer.


De ezt kb. hetente leírjuk itt.

Jó babázást!

2013. nov. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 honapja szedem mar. Miutan lefekudtem vele azutan jutott eszembe a gyogyszer. Menstruaciom 2 napja mult el. Legyel szives ne altalanosits 13 eves lanyokkal akik ideirjak ki hogy ha tegnap megujjaztak oket a buliba
2013. nov. 1. 01:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehetnek-e terhesek (telefonom miatt sikerult kulon )
2013. nov. 1. 01:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz,de a biztonság kedvéért gumizzatok ebben a hónapban.
2013. nov. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz :) gumi a levél végéig,és nyugii
2013. nov. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olvastad a tájékoztatót? Ott ugyanis le van írva feketén-fehéren, hogy attól függően, hogy hányadik héten maradt ki a tabletta, mi a teendő. Nagyon bonyolult lehet, komolyan...
2013. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 72 órásat pedig felejtsd el, ha hormonálisan védekeztek, nem a legjobb ötlet még egy jó nagy adag hormont adni a szervezetednek.
2013. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tudtad elolvasni a leírást???

Azon valószínűleg annyi szerepel - többek között - hogy ha egyetlen nap kimarad, onnantól gumi!

Merthogy akkortól már nem véd.

Valószínűleg tovább kell szedni - de attól még nem véd, csak a ciklusod tartja fenn.

2013. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem egy nogyogyaszt azt mondta hogy a tajekoztatora csak a kezdesnel kihagyottakat irja le. Mar a 3. Honapnal tartok.Azt is mondta hogy az elso honaptol ved. De a biztonsag kedveert vedekezzunk. Koszonom aki normalis valaszt adott. Akik pedig oltottak azoknak elmondom hogy mar amikor elkezdtem elolvastam a tajekoztatot es most is mielott kiirtam a kerdest.
2013. nov. 3. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!