Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer abbahagyása babaproj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer abbahagyása babaprojekt nélkül? Vélemény?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, abbahagynám a gyógyszer szedését kb 1,5 év után (persze védekeznénk máshogyan). Aztán később, ha úgy alakul, ismét elkezdeném. Talán jót tenne, ha nem lennék folyamatos hormonkezelés alatt. Mit gondoltok? Csinált már valaki ilyet?

2013. nov. 1. 22:03
 1/5 Moszuke ***** válasza:

úgy tom 5 év után érdemes leállni a bogyóval. szal ja, jó ötlet, hogy leakarsz állni.

csak tuti fura lesz gumival tolni annyi jó gumi mentes év után.

2013. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem a problémát. Akkor hagyod abba, amikor akarod. Nyilván más is csinálta: pl. nem volt pénz rá.
2013. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalat érdekelne. Tudom, hogy rossz lesz gumival. De volt valakinek pozitív hatása?
2013. nov. 1. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnő a libidód netán... Vagy több pattanásod lesz, ha korábban azokat eltüntette... (Általános dolgok, nem tapasztalat, de ez szokott lenni)
2013. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csak ne úgy hagyd abba, h előtte a pasid beléd ment, mert akkor lehetsz terhes!

egyébként ezeket a gyógyszereket már akár évtizedekig lehet szedni ( [link]

Azzal pedig ne játssz, h most abbahagyod, egy-két hónap múlva újrakezded.. mire helyreállna a normál ciklusod, megint tönkretennéd a tabival. szóval gondold át alaposan!

2013. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!