Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valaki, aki csak a Diane...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki csak a Diane 35 nevezetű fogamzásgátlóval védekezik? Megbízható?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én mellé még 3 fajta fogamzásgátló tablettát szedek, úgy a tuti.
2009. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, tükrözi az IQ-dat. Ez egy hormontabletta, aminek csak a mellékhatása fogamzásgátlás. Azért kérdezem, hogy megbízható-e. Vagy használjunk mellette óvszert is? Aknékra írták fel.
2009. nov. 15. 16:19
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem megbízható.
2009. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
De megbízható annyira mint a többi. Mindegyik mellet teherbe lehet esni, mert nem 100% egyik védelem sem. A növérem évekig szedte, majd ahogy abbahagyta nemsokára (fél éven belül) terhes lett az egészséges gyerekével. Én is szedem, igaz hogy nem szex miatt, de egyéb gondom sincs vele, persze nem szándékozom túl sokáig szedni, legfeljebb egy évig. De ronda sztorikat minden gyógyszerrel kapcsolatban hallhatsz. Van aki évekig szedi és nem lesz semmi baja, van aki egy bogyó után a kórházban köt ki (hallottam ilyenről) és ugyanazt szedték. Sőt elég modern fajta fogamzásgátló volt. Szóval mindenkire máshogy hat.
2009. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Én nem azt használom de barinőm igen, és ő már 4 éve azzal védekezik, és eddig bevált
2009. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható annyira, mint bármelyik másik. Nekem először azt írta fel a nőgyógyász, amikor fogamzásgátlót akartam szedni (igaz, fél év után orvost váltottam, aki azt modta, felelőtlenség csak fogamzásgátlás céljából ilyen magas hormontartalmú készítményt szedni, úgyhogy azóta mást szedek).


L/21

2009. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Látom nem a legfrissebb a kérdésed, de ugyanezt a kérdést akartam feltenni én is.Remélem még meglátod, és tudsz válaszolni :) Lassan már 4 hónapja szedem, nem a fogamzásgátló hatása miatt kezdtem el szedni, de annak is használjuk. Aktus, minden volt már köztünk,sokszor, de ugy alakult,hogy nem csinálhattuk végig. MOst fogjuk, és a megbizhatósága érdekelne. Igazából eléggé megbizom benne, pontosabban azért mert anyukám a nőgyógyászaton dolgozik, és ő is ezt szedi már nagyon rég óta, tehát nem adta volna ha szerinte nem lenne jó. Mégis érdekelnének a te tapasztalataid is. Egyébként nálam sincs semmilyen rossz mellékhatása. 18L
2010. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is most szedem 4 hónapja. Engem sajnos, teljesen elrémisztettek, azok a válaszok, hogy ez csak ugyebár egy hormontabletta, és a fogamzásgátlás csak mellékhatás...stb. Szóval, mi védekezünk továbbra is óvszerrel. Én a bőrömre kaptam. Eddig bevált, kezd javulni az arcom, nőtt a cicim, és megnőtt a libidóm. :)
2010. febr. 9. 16:05
 9/10 anonim válasza:
100%
pár napja beszéltem pár barátnőmmel, osztálytárnőmmel, és megnyugtattak, hogy nyugodtan bizzam a fogamzásgátlókban és a dianneban is. Egyikük több mint egy évig azt használta, és most szeretne megint visszaváltani rá, ők nem védekeztek mellette, és páran még viccesen megjegyezték, hogy nyugodjak meg, mert ha nem lennének biztonságosak a tabletták, akkor ők pár pár éve már babákkal szaladgálnának.,.bár nem túl jó poén, de van benne valami..ők már több éve tablettáznak és meg is biznak a bogyókban:)...nekem is most mondták, gondoltam megirom neked is :))
2010. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, beszéltem nőgyógyásszal ő is mondta, hogy megbízható annyira, mint az összes többi. Hát, akkor reméljük a legjobbakat:)
2010. febr. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!