Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért akar mindenki rábeszélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki rábeszélni a tablettára?

Figyelt kérdés

Az nőgyógyász kb. minden alkalommal, a védőnők, itt gyk-n is néha, egyszer rokon is megpróbált..

De egyrészt néha a multivitaminom sem veszem be 1-2 napig, másrészt egészségtelen is, növeli a trombózis és a rák kockázatát, és mindenféle mellékhatásai lehetnek.



2013. nov. 7. 12:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
3%
"Lehetnek." Kb. 1000-ből 1 nőnek.
2013. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Kb. 100-ból 1-nek, és mi van, ha én vagyok az az egy? Hm?
2013. nov. 7. 12:50
 3/39 anonim ***** válasza:
65%
Igen, csak mi van ha az 1000-ből pont te vagy az az 1?
2013. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
67%

Ne halgass rájuk, én is gyógyszer ellenes vagyok (gyógyszer csak élet-halál esetén), gumival is lehet jó, csak meg kell találni a megfelelőt.

Arról nem is beszélve, hogy a betegségektől az nem véd meg, és ha hűséges vagy se garantált, hogy a párod nem hordoz valamit, amiről még ő se tud (tapasztalat)

2013. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
52%
Jó, ennyi erővel soha többé ne hagyd el a házad, mert akármelyik pillanatban elüthet kint egy autó...
2013. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
27%
Hormonháztartás (pl. kevesebb pattancs), menstruációs ciklus szabályozására, véletlen "balesetek" ellen mind jó. (Az esemény utáni tabletták eléggé lórúgások a szervezetnek, és nem is mindig eredményesek, hivatalosan csak esemény után írhatja fel a doki.)
2013. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Akkor sem fogom tudatosan felborítani a hormonháztartásomat.
2013. nov. 7. 12:56
 8/39 A kérdező kommentje:
Inkább megbarátkozom a pattanásaimmal, elfogadom, hogy természetemből fakadóan ilyen vagyok.
2013. nov. 7. 12:58
 9/39 anonim ***** válasza:
25%
Remélem ha ilyen tudatosan vigyázol a szervezetedre, akkor egészségtelen ételeket sem eszel soha. :D Mert hát azoktól is minden bajod ~lehet~.
2013. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Ha pedig "baleset" történik, egyébként sem rohangálok esemény utániért.
2013. nov. 7. 12:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!