Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexelhetek barna folyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelhetek barna folyás alatt? A többi lennt.

Figyelt kérdés
Velgyn fogamzásgátló tablettát szedek. Most tartok a 2. levél 4. tablettájánál.Az első hónapban több ,mint 14 napig barna folyásom volt.Az orvosom azt mondta,hogy ez normális.De mint említettem,már a 2. hónapnál tartok,a 4.tabimnál és most múlt el a menszeszem 2 napja,de már megint barna folyásom van.Szerintetek,ha barna folyásom van,szexelhetek a barátommal?(Gumi nélkül)Vagy így fenn áll vmi fertőzés kockázata?

2013. nov. 20. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szervezeted tiltakozik a fog. gátló ellen. Az én csajomnak is ez volt, aztán 4 hónap után megszokta a szervezete. De az is lehet hogy elnézted a szedését. Jah mellesleg felborította a hormonháztartását, és azóta nem engedem hogy ilyen sz**rokat szedjen!
2013. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
elég undorító már ne is haragudj . gondolj már bele .. folyik belőled az a dzsuva és ...áááá fujj utána be is kapnád mi ? :D fujj fujj fujj :D de ha nagyon ki van éhezve biztos szívesen sunázni fog így is :D
2013. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy elnéztem a szedését,mert mindennap ugyanabban az időben szedem be.Egyébként nemsokára töltöm a 18-at.
2013. nov. 20. 18:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Primitív válaszokra nem vagyok kiváncsi,köszönöm.
2013. nov. 20. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:

"Vagy így fenn áll vmi fertőzés kockázata?"


Természetesen.

Barna folyás = pecsételő vérzés = méhszáj nyitva.

2013. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyitott méhszáj?Ha valaki nem terhes,ez szóba sem jöhet.Nem lehet hogy inkább "méhszájseb"-et akartál írni?
2013. nov. 20. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, kérlek. Művelődj egy kicsit!

Terhességnél pont hogy nincs nyitva. Ha nyitva van, akkor már gáz van vagy pedig közel a szülés.

Menstruáció és ovuláció alatt a méhszáj résnyire nyitva van, rajta keresztül távozik a menstruációs vér.

Ha barnázol, a folyásodban vér van, ergó nyitva a méhszáj.

2013. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*mármint menstruációkor a vér; ovulációkor pedig az esetleges kisfickók miatt van nyitva az út
2013. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! Hát akkor így inkább nem próbálkozok.Csak kicsit mérges vagyok,mert már ezt vártam,hogy végre ne gumival kelljen...
2013. nov. 20. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!