Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a tescoban önkiszolgáló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tescoban önkiszolgáló pénztárnál vásárolok, akkor megkapom?

Figyelt kérdés
Ha a tescoban önkiszolgáló pénztárnál vásárolok, akkor megkapom az óvszert csak úgy, vagy mint az italoknál oda kell jönnie az eladónak és hitelesítenie, hogy elmúltam-e 18 éves?
2013. dec. 1. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ne röhögtess már! bevezették, hogy csak 18 éven felüliek vehetnek kondomot?
2013. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A simánál se kell,nyugi.
2013. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell ahhoz 18nak lenned.
2013. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél már segg, 13 évesen is vehetsz gumit..
2013. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Az óvszert bárhol bármikor korhatártól függetlenül ki kell hogy adják. Maximum ferde szemmel néznek rád de gondolom nem 10 éves vagy.
2013. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sokan panaszkodnak, hogy újabban nem adják ki, pedig elvileg ki kéne, én ilyenkor kihívnám az üzletvezetőt vagy nem tudom, az ilyen helyi főnököt vagy kit, hogy magyarázza el a pénztárosnak, mi is a helyzet. Segédeszközt nem lehet elvileg 18 éven alattiaknak kiadni, de óvszert lehetne, csak sok pénztáros ezzel nincs tisztában. Gáz, ha az üzletvezető sem tudja.
2013. dec. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Pont ezért kérdeztem kedves utolsó, mert több ismerősöm is ezt mesélte már hogy nem adták ki neki.

Ezért lenne fontos megtudnom, hogy Tescoban úgy az önkiszolgáló pénztár kiadja-e.

Nem akarok senkivel veszekedni...

2013. dec. 2. 15:46
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérd ilyenkor,hogy mutassa meg a szabályt,ami alapján nem lehetne.

Még egy 5 éves is vehet,ugyanis az,hogy megveszi,nem jelenti azt,hogy rendeltetésszerűen fogja használni.

2013. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
8%
18 év alatt nem védekezhetek a tripperes kis szajhák ellen hallod vicc vagy =""DDDDDDDDD
2013. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
=D
2013. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!