Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még soha nem voltam rákszűrése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem voltam rákszűrésen, de most mennem kell a fogamzásgátló tabletta felírása miatt. Vissza a nődokihoz akihez mentem a rendelőjébe s megmondom, hogy rákszűrésre jöttem? Vagy hova? ( Miskolc - SZTK amúgy. )

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Majd ők onnan tudják, hogy hova küldjenek.
2013. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, mész a dokidhoz. Megkérdezi, hogy miért jöttél, van-e valami panaszod. Elmondod, hogy nincs, csak rákszűrésre jöttél. Megcsinálják és elmondják, hogy mikor, hogyan érdeklődhetsz majd az eredmény után.
2013. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
persze sztk nődoki. Ált még ott a vizsgálat alatt le is szokták venni a kentet és ők küldik tovább. Értesíteni ált csak akkor szoktak, ha bármi para van. És időnként nem árt ismételni
2013. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kisbarack10 ***** válasza:
én nem rég voltam minden évben egyszer kell menni nekem a nődokim csinálta meg szépen kifeszített ahogy szokás kamerával nézte h mit csinál vattát belemártotta valamibe és azzal betamponált és ha a vatta színe megváltozik vagy belül változik meg a szín akkor van baj minden évben 1x kell csak menni kicsit kellemetlen de nem vészes
2013. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!