Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit tegyek? Pótoljam, ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Pótoljam, ne pótoljam? Mi lesz a szünettel? Hogy alakul a védettség? Mi van, ha az utolsó szem is kiürül?

Figyelt kérdés

20 00-kor bevettem a yasminelle utolsó előtti szemét. Hasmenés kapott el 20.15, 00.30, 5.30, 6.20-kor. Pótolni kellene a tabit elvileg, de nem hinném, hogy így sok értelme lenne, mivel kiürülne az is. Tegnapelőtt viszont együtt voltam a párommal és 2x is elment bennem. Mit tegyek most? Este próbáljam bevenni a rendes időben az utolsó szemet és imádkozzak, hogy ne legyen baj? Azt sem szeretném, ha csúszna a mensim, de gyereket sem akarok! Viszont a 12 óra hamarosan lejár és nem biztos, hogy bennem marad a bogyó, ha pótolom is.

Az tiszta sor, hogy kiegészítő védekezés a következő levélig, de mi lesz a tegnapelőtti spermiumokkal? Mi van, ha összetalálkozik egy véletlenül kiszabadult petével, mert nem esetleg nem volt teljes a felszívódás?

Amúgy 11 hónapja szedek bogyót, ezt a fajtát 4 hónapja. Ez volt a 4. levél.

Az 1. hasmenésre azt mondta egy netes doki, hogy nem baj, ne pótoljam, hiába 15 percre rá volt. Azóta viszont változott a helyzet, hisz 4,5 órára újra hasmenésem volt, ez meg alig több, mint a megengedett 4 óra, ráadásul azóta többször ismétlődött...


2009. nov. 24. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót, ha nincs rajta, kérdezd meg a dokidat, ennyi. Ilyenben nem szabad laikust kérdezni.
2009. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs ma rendelés, nem tudok dokit kérdezni...Nem tudtam pótolni, mivel azóta is hasmenésem van. Csak imádkozhatok, hogy ne essek teherbe...
2009. nov. 24. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
ha te is tudod h mi van akkor minek kérdezed? innentől védekezés a levél végéig, és a betegtájékoztató használata.
2009. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem nemlesz baj a tegnapelőtti spermiumokkal. de miért nem veszel be vmi hasfogó tablettát, és utána a foggátlót???
2009. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már mindegy, mivel kicsúsztam a 12 órából...Vettem be hasfogót és ezerrel tömöm magamba, hogy az esti fog.gátló bennem maradjon majd.
2009. nov. 24. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!