Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MIért nem jön meg? Stressz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért nem jön meg? Stressz? Vmi betegség?

Figyelt kérdés
Szeptemberben voltam együtt párommal.Védekeztünk , a gumi nem szakadt ki és meg is jött utána , sőt következő hónapban is.Tehát már 2szer is megjött a menzim azóta és nem is történt semmi.De most késik , már 5 napja és nem értem miért ?Most voltam akkor beteg mikor meg kelett volna jönni ez lehet ok ?
2009. nov. 24. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

a mensi késhet sressztől, a Hold állástól (nem vicc! tényleg), náthától lelki állapottól, ha valami megrázó ér, ha influenzásvagy. röviden nagyon sokmindentől. ne parázz meg fog jönni. ha félsz, hogy babát vársz menj el egy teszért és majd meglátod mi lesz.

röviden ne parázz.

2009. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
keshet akar egy hetet is ... meg nem kell panikolni... de ha mar 2 hetet kesik csinalnod kene egy tesztet! van hogy valaki terhes marad es meg megjon utana a havija par honapig... de ez nem gyakori! szoval meg varj egy kicsit a panikig!
2009. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!