Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » ORVOSTANHALLGATOtudnatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ORVOSTANHALLGATOtudnatok segiteni? Vagy akarki, aki tud nekem KONKRET valaszt adni, azt is megkoszonom! Esemeny utani tablettaval kapcsolatos!

Figyelt kérdés

Nos tehat egy olyan kerdessel fordulnek hozzatok, hogy ha masfel honapon belul 3x kellett bevennem esemeny utani tablettat (ES NEM AZERT mert felelotlen voltam, hanem mert kiszakadt a gumi), az mennyiben igaz hogy a harmadik nem hat?

legyetek szivesek mellozzetek a ram iranyulo negativ kritikakat mert anelkul is nagyon megvisel a dolog.

segitsegeteket elore is koszonom!


2013. dec. 18. 19:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értem,még 1x elnézést,nem akartalak megsérteni.A korod meg azért kérdeztem,h akkora baj lett-e volna egy gyerek!
2013. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz, hogy nem hat.

Ugyanolyan eséllyel hat, mint ha nem vettél volna már be előtte kettőt.

(De ahogy a tájékoztató is írja, a tabletta nem 100%-os hatékonyságú.)


Mellékesen megjegyzem azt, hogy a szegedi Női klinikán éppen most tesztelik a "közönséges" esemény utáni tabletta esemény előtti használatát olyan nőkön, akik viszonylag ritkán (havonta maximum 4 vagy talán 6 alkalommal, nem emlékszem pontosan) élnek nemi életet.

Azt nézik meg, hogy ha esemény előtt közvetlenül alkalmazzák-e a tablettát, akkor nagyobb hatékonyságú-e mint aktus után.

Na de a lényeg az, hogy a kísérletben szereplők is havi több alkalommal használják a tablettát....


Mondjuk hozzáteszem, hogy én aztán biztosan nem vállalnám be. De nem azért, mert a hatékonyságában kételkedem, hanem azért, mert a ciklusnak biztosan nem tesz jót a dolog.

De ha szerencsés vagy, akkor nem lesz semmi bajod, vagy maxmimum egy ideig rendszertelen lesz a vérzésed.

Mindenesetre a közeljövőben nem ártana, ha nem alkalmaznád többször.


Ui:

Ha másfél hónapon belül 3-szor szakad ki a óvszer, akkor valamit nagyon nagyon rosszul csináltok. Vagy tescos krémsajtos zacsit használtok koton helyett....


Tanuljátok meg rendesen használni, és akkor nem szakad ki. Nekem 8 év alatt sosem volt vele gondom.

Ha meg egy elszakad, akkor azt a csomagot ki kell dobni...

2013. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12es!

Koszonom szepen a valaszod! Nagyon korrekt voltal, halas vagyok erte, tenyleg koszonom mindenkinek a segitseget!

2013. dec. 18. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!