Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diane 35 fogamzásgátlót...

Diane 35 fogamzásgátlót szedek, és egyszerűen nem tudok mellette fogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Diane 35 fogamzásgátlót szedek, és egyszerűen nem tudok mellette fogyni. Mit tegyek? Abbahagyni nem szeretném, még régebben a doki a pattanásaimra írta fel, amik sehogysem akartak elmúlni (mindent kipróbáltam) és csak a bogyó segített. Próbáltam más gyógyszert is, de az olyan volt a bőröm szempontjából mintha nem szedtem volna semmit. Mindig vékony alkat voltam, de a bogyótól 15kg-ot híztam egy év alatt. Ebből már 10et leadtam koplalással (igen tudom hogy nem egészséges, de egy fogyókúra se vált be). Majdnem mindennap tornázok, egy órát futok, de semmi. Van e hasonló fogamzásgátló mint a Diane (ami jó bőrbajokra) és mégse hízlal? Előre is köszi a segítséget!
2010. jún. 1. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pedig egyszer abba kell hagynod a gyógyszert és csak szarabb lesz a bőröd utána.


Nekem soha életemben nem voltak bőrproblémáim de a gyógyszer abbahagyása után undorítóan néztem ki, ráadásul nem csak az arcom, hanem a vállam és a hátam is ilyen gyulladt, nem kinyomható göcsörtökkel volt tele.


Egyébként én sem tudtam úgy fogyni, mindenki okoskodott, hogy mert szarul csinálom, meg ne fogjam a gyógyszerre, hiába edzek, meg keveset és megfelelőt eszek meg tök tudja, biztos az én hibám, kamu, hogy a gyógyszeré.


Aztán úgy alakult, hogy mikor abbahagytam lófszt nem mozogtam, zsírban sült krumplit ettem este tízkor meg ilyenek, és magától elkezdek lemenni a kilók. Egy csomóan jöttek azzal, hogy fogyózol, meg fú rendesen látszik, hogy fogytál mit csinálsz stb. Hát nem szedtem a gyógyszert. Úgyhogy ez van.

2010. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha valóban nem zabálsz sokat és sportolsz rendesen, és ennek ellenére nem fogysz, akkor hagyd abba, a bőröd nem lesz ugyanolyan, mint a gyógyszer előtt....nem mellesleg, ha a kűrülése után egy hormonvizsgálaton megnézeted magad, akkor a rengeteg fogamzásgátlóból tud a dokid ésszerűbben, a vizsgálat függvényében válogatni



amúgy a diane nem fogamzásgátló, az csak a mellékhatás

2010. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15.32 folytatás amúgy ez csak átmeneti, hogy még szarabb lesz, csak sokan megijednek és megint szedni kezdik, egyszer én is bedöltem, de másodjára folyamatosan tisztítottam, pakolásoztam meg ápoltam az arocmat és nem is ment úgy tönkre. De a gyógyszer nem oldja meg a problémát, csak kikapcsolja a normális működést és kívülről úgy néz ki, hogy de jó.
2010. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem mkinél lesz szarabb a bőre -.- te csak épp ilyen voltál..


am a diane nem a leggyengébb fog.gátló, tehát elég erős

2010. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szia! Én Cypromixet szedek a bőrproblémáim miatt. PCO-s is vagyok sajna, szednem kell Merkformint is, de a két gyógyszer segítségével tavaly augusztus óta 12 kg-t fogytam.

Egyébként a Cypromixnek én semmi mellékhatását nem tapasztaltam, meg vagyok vele elégedve. Szerintem érdemes lenne megkérdezned a nőgyógyászodat a gyógyszerváltással kapcsolatban.

21/L

2010. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Diane35 fogamzásgátlót szedek,akkor kezdtem el szedni a gyógyszert amikor elkezdtem fogyózni:) 8 kiló le is ment:) Én a hormonproblémáimra szedem nekem rendbe hozta a hormonháztartásomat és ezért tudtam fogyni. Valószínű hogy a te szervezetednek valami gyengébb gyógyszerre lenne szüksége mert csak a bőröddel van gond nem a hormonháztartásoddal.Szerintem menj el a nőgyógyászhoz és beszéld meg vele biztos tud valami alternatívát tanácsolni
2010. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy hiba volt megvárni, míg feljön a 15 kiló. Az első 5 után másikat kellett volna kérned.
2010. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Többször is próbáltam abbahagyni, de akkor előjöttek a pattanások, nagyon durván hullott a hajam, zsíros is lett. Nem jött meg a menstruációm se.Fogytam rögtön 8kgot. És nemi életet is élek, ezért jó lenne valami bogyó. Cypromixet is szedtem, Mercilont.. meg már nem is emlékszem hányfajtát. Egyik sem használt, ugyanazok a tünetek jöttek elő mintha nem szednék semmit. Nekem is hormonproblémára volt felírva, mivel a pattanásaim azért jöttek ki mert a hormonháztartásommal nem volt minden rendben. Szerintetek megoldás lenne az hogy 1 hónap szünetet tartok a bogyóban? Legutóbb ennyi idő alatt még nem jöttek ki a patik, viszont fogyni könnyebb lehet.
2010. jún. 1. 16:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Aztán megint visszaszeded úgy is. Neked valami rendes kivizsgálások kellenének, pár mappányi lelettel nem diane35 meg fogamzásgátló.
2010. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem 16 éves koromban ezt a gyógyszert, és szintén hízás lett a vége! Azóta többféle gyógyszert kipróbáltam, de a mostani sokkal jobb, mint a bogyó. Hüvelygyűrűnek hívják, a hüvelybe kell felhelyezni, mint egy tampont. Mivel helyileg fejti ki a hatását, nagyon kevés hormont tartalmaz. Szerintem érdeklődj utána a nőgyógyászodnál. Persze, a bőröd nem tudom, hogy alakul, de krémekkel nem tudod kordában tartani a pattikat?

Én váltanék, mert a Diane mellett olyan voltam, mint egy malac, és nem tudtam fogyni sem.

2010. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!