Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik fogamzásgátlót szednek,...

Akik fogamzásgátlót szednek, tudnak mellette fogyni?

Figyelt kérdés

Én 3 éve szedek, és azóta híztam, de helytelenül is eszek és keveset sportolok, ezért gondolom úgy h nem a tabitól híztam el. Feltettem egy kérdést egy neten válaszoló dokinak(H.Ferenc) ő azt mondta, hogy hagyjam abba, nem tudni h akadályozná e a fogyásom vagy h attól híztam e el.

Hát nem tudom...ez a 2. gyógyszerem egyébként, de én nem hiszem h ettől híztam, ezért is kérdezem h ti tudtok e fogyni mellette?


2011. máj. 15. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elég sokára tudtam csak fogyni tabletta mellett. évekig ettem kevesebbet, bár sportolni nem tudtam (rendszertelen órák az egyetemen), de egy éve kb beindult a folyamat és fogytam. a kilók száma nem változott ugyan, de két konfekcióméretet fogytam le és látványos volt. én sem hiszem, hogy a tablettától híztam volna el, de volt benne szerepe.
2011. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is meghíztam mellette (10 kg), mert nagy étvágyat csinált. Nem igazán foglalkoztam a fogyókúrával, de most sok stressz miatt lefogytam 6 kilót 1 hónap alatt, és ezt a súlyt tartom is. Most (nem olyan durván) próbálok odafigyelni, és szerintem szépen lassan mennek le a kilók. Szóval ha odafigyelsz mit eszel, akkor szerintem le tudsz fogyni.
2011. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

5 éve szedek fogamzásgátlót és ez idő alatt felszedtem közel 17 kilót. Kb. 9 hónapja elhatároztam hogy ez így nem mehet tovább, életmód váltásba kezdtem 4 hónap alatt 4 kilót sikerült leadnom és ennyi... Azóta 1 deka sem megy le rólam, pedig lenne honnan leadnom (154cm 63kg :S). Anyu és én is úgy gondoljuk, hogy a gyógyszer miatt lehet ez, hiszen ilyen táplálkozás mellett már simán lefogytam volna :( Szerintem ha vége a vizsgaidőszaknak abba hagyom a gyógyszert, amúgy is ideje lenne már szünetet tartani. Szóval velem is az van ami veled...

(de sztem én sem a gyógyszer miatt híztam, hanem a sok éjjeli lakmározástól :P )

2011. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi :) hát, amint látom vegyes a kép:)

Remélem én tudok mellette fogyni, megpróbálok legalábbis, abbahagyni meg nem szeretném az a baj :( de ha muszáj lesz akkor tuti

2011. máj. 15. 13:36
 5/14 anonim ***** válasza:

Én 25!kg-t hítzam,és pontosan azóta mióta elkezdtem szedni a fog.gátlót. Persze magától szimplán a gyógyszertől nem hízol mert nincs benne kcal. De valami olyasmit művel a szervezettel hogy a fogyás az kínkeservesen megy de viszont valahol a tudat alatt nagy éhségérzetet okoz. Nagyon fura ezt így elhinni de így van.

Szóval elkezdheted szedni de ha már 5 kg-ot híztál akkor azonnal hagyd abba mert nincs megállás!

2011. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
??? Ezt nem értem bocsi..ott van h már 3 éve szedek :)))) azóta feljött rám 10 kg
2011. máj. 15. 13:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Én semmit sem hiztam a fogamzásgátlótól, sokáig ugyanannyi voltam, mint elötte - igaz, hogy már elötte is volt 5 kg feleslegem, de ez nem lett több az öt év alatt. Utána viszont úgy éreztem, hogy ettöl is meg kellene szabadulnom, és csak KIS odafigyeléssel (semmiféle extra diéta) három hónap alatt leadtam, és ezt azóta is tartom.
2011. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem befolyásolta a súlyom, 163 cm, 68 kg-ról 50 kg-ra kb egy-másfél év alatt, diéta nélkül.

Qlairat szedek, most már valamivel több, mint két éve.


Tessa

2011. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem h nekem sem lesz gond:(
2011. máj. 15. 14:14
 10/14 anonim válasza:

Fontos, hogy melyiket szeded. Én pl. a Milligest nevűt szedem, és nagyon jó. Mellette híztam is már, de akkor sok csokit ettem és ülőmunkát végeztem. De most, hogy egyáltalán mozgok és kevesebb a cukor, ment le magától a súlyomból már 2 kiló. Mondjuk én nem 10-et, hanem csak keveset híztam, sokan nem is találják hízásnak.


Ha még nem tetted, mondd el a nőgyógyászodnak, aki felírja.


Ami a mostani tablettám előtt volt, azzal nagyon megszenvedtem, így lehet, hogy majd váltani kell.

2011. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!