Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 60. óra körül vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60. óra körül vettem be Rigesoft tablettát. Valakinek lett már ebből baja, hogy későn vette be?

Figyelt kérdés
Ökörségekkel hagyjatok békén légyszi, mert 24 elmúltam, és nem lenne óriási gond egy baba, csak..őő...nem annyira kényelmes most.
2013. dec. 25. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt ilyennek (pont Rigesoftnak) a papírja a kezemben pár évvel ezelőtt, szerepel rajta, hogy mekkora eséllyel hat az aktus óta eltelt idő függvényében. Szóval ha a baj alatt a teherbeesést érted, akkor van rá pár százalék esélyed - de 72 órán belül bevetted, többet úgysem tudsz tenni.
2013. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!