Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor is lehet baba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor is lehet baba?

Figyelt kérdés
Ha a fogamzásgátlót a 3. hét utolsó napján valaki 12 óra késéssel vette be, és ha még aznap megszakításos szex volt, de nem került a nőbe ondó, esetleg csak előnedv, amit nem teljesen érezni, és ha az aktusra rá 4 napra megjött a nő menzesze, akkor mennyi esély lehet arra, hogy esetleg megfogant a baba? És ha megfogant, és nem tudják és úgy szedi tovább a nő a tabit, akkor mi lesz? Előre is köszi a segítő válaszokat...!

2014. jan. 1. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet
2014. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen minimális. Nem hiszem, hogy érdemes ezen idegeskedned
2014. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esély. De azért 2 hét múlva csinálj tesztet.
2014. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen lehet, de nézd meg a betegtájékoztatót,mert az én gyógyszeremet ilyenkor szünet nélkül tovább kell szedni (a következő levéllel)
2014. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! A tabi papírjára 2 fajta utasítás volt írva ez esetben, egyik, hogy vagy abbahagyjuk a tabi szedését és szünetet tartunk, s akkor megjön a mensi, vagy pedig elkezdjük a következő levél szedését is, de mivel én épp az utolsót vettem be késve, így az előbbit választottam, ami dec. 23-án volt, hogy késve vettem be... Egyébként pár hét múlva csinálok egy tesztet is, remélem minden rendben lesz, mert babát úgy akarok, hogy előtte már 1 évvel abbahagyom a tabi szedését, hogy kitisztuljon a szervezet! Még egyszer köszi! :)
2014. jan. 2. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!