Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tehetnék az álmatlanság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az álmatlanság ellen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 02:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van egy jó módszer:

1. Feküdj le, és csukd be a szemed!

2. Képzeld el, hogy egy nagy tábla előtt állsz!

3. Rajzolj a táblára egy kört!(nagyot)

4. Írj, bele a körbe egy nagy 1-est, úgy hogy ne lógjon ki a körből, és a körön kívülre is írd fel, valahova, ezt nem muszáj nagyba!

5. Töröld ki a körből az egyest, de vigyázz arra, hogy a körvonalat ne töröld le sehol!

6. Ezt játszd el sorban a többi számmal is, addig amíg el nem alszol!

7. Szép álmokat!

8. Ha felébredtél, próbálj meg emlékezni a legnagyobb számra, ameddig eljutottál!

9. Írd le ide, hogy mi volt az a szám!

10. nincs több dolgod, csak kipótlom 10-re. :D

remélem segítettem, én a múltkor 4-ig jutottam és bealudtam :D

2014. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Utolsó ! Te marhán elvagy :D ezt én is kipróbálom, mert én is rohadt sokáig fenn vagyok és nehezen alszom el. De szerintem én fél Európa térképet fel tudnám rajzolni abba a körbe, utána meg csak törölnék
2014. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Inkább keressetek prímeket, vagy tanuljátok meg fejből az algoritmust és bányásszatok nekem bitcoint.
2014. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!