Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anális szex és terhesség. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex és terhesség. Nem a szokásos tévhit!?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel szeretkeztem a barátnőmmel hüvelyi úton, óvszerrel. Elélveztem, majd miután letörölgettem péniszemet és eltelt egy kis idő, óvszer nélkül análisan szeretkeztünk. Használtunk síkosítót is természetesen, és ezért a popsinyílása körül eléggé ,,nyálkás" volt. A kérdésem: ha a síkosító esetleg keveredett valahogy az előváladékommal, lefolyhatott-e a hüvelyébe, és lehet-e ettől terhes? Nem élveztem a popsijába. Az is érdekelne, hogy miután már egyszer elélveztem (az óvszerbe), van-e egyáltalán előváladék? Köszönöm.
2009. nov. 29. 19:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Spermás biztos nem voltam (mármint az előző aktusból származóan), mert nemcsak letöröltem, hanem (csúnya szóval élve) kis is ,,préseltem" belőle a maradékot, többször is. Tehát engem inkább csak az előváladék aggaszt, bár nem tudom, volt-e egyáltalán. Mint említettem, nem tudom, hogy csak első magömlést megelőzően van előváladék, vagy mindig? A párom rám parancsolt, hogy ne aggódjak emiatt, de én egyszerűen nem tudok megnyugodni...
2009. nov. 29. 22:09
 12/12 anonim ***** válasza:

Miután egyszer elélveztél, a következő előváladékodban nem csak lehet, hanem VAN is valamennyi sperma. Az előváladék egyszerűen kimossa a húgycsövedből az előző ejakuláció maradványait, hacsak nem vizeltél az előző orgazmusod után.


A hímivarsejtek kiváló úszók. Elég, ha a lány hüvelybemenetére kerülnek, onnan is el tudnak jutni a petevezetékbe, ahol a fogantatás történik. Nem egy lány lett terhes attól - szűzen! - hogy "játszottak", és sperma került a hüvelybemenetre. Hoppá.


Anális szexnél tényleges esély van arra, hogy a végbélből kifolyó sperma egy kis része lefolyik a gáton, és bejut a hüvelybe.


Ezért is, meg a fertőzésveszély miatt is anális szexet csakis gumiban ajánlatos végezni. A lány végbele belül nem tiszta, mint a hüvely, hanem tele van székletmaradványokkal, ami a hihetetlen mennyiségű baktérium miatt olyan büdös. Ezek a baktériumok nagyon csúnya fertőzést tudnak neked okozni, ha ez még nem történt meg, akkor vagy szerencsés vagy, vagy csak nincsenek tüneteid.


És még valami: a hímivarsejtek 2-3 napig garantáltan elélnek a lány belső nemi szerveiben, a petevezetékben, de szélsőséges esetben ez lehet 7-8 nap is (ez orvosilag bizonyított). És ha ez alatt a 7 nap alatt bekövetkezik a tüszőrepedés és kiszabadul egy érett pete (amire a ciklusa 14. napján van a legnagyobb esély), akkor semmi sem tartja vissza azt a petét, hogy megtermékenyüljön egy még élő hímivarsejttől. Azaz nem csak az aktus napján eshet teherbe egy nő, hanem az aktus utáni napokban is! Ezt ne feledjétek el. Védekezés nélkül nincs biztonságos nap.

2009. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!