Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a kimosás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a kimosásos módszer?

Figyelt kérdés

Tegnap véletlenül belementem egy nőbe, nem bírtam tovább. Ő gyorsan kimosta szappannal, azt mondta így nem lesz terhes, mert a spermiumok nem bírják a szappant.

Én mondtam neki, hogy vegyen be 72 órást mert a 16. napban volt, de azt mondta ő tuti nem vesz be olyan tabit, mert egészségtelen a nagy hormon miatt.

Én 27 vagyok a lány 24.


2014. jan. 11. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tessék? Nincs ilyen módszer. Semmit sem használ. A hüvelyt meg nem szabad szappannal mosni.
2014. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a szappan lúgos, segíti a spermium túlélését
2014. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Miért károsítják a spermát a síkosítók?

A WHO ajánlása szerint a spermiumok mozgásához és maximális túlélési idejéhez az ideális környezet pH értéke 7.0 és 8.5 között van. Ovuláció idején a hüvelyváladék pH értéke pontosan ebbe a tartományba esik - így segíti a tested a teherbeesést. Ha a spermiumok alacsonyabb pH értékű (savas) környezetbe kerülnek, akkor az mind mozgékonyságukra, mind életképességükre káros hatással van.

Síkosítók és a fogamzás

Az általános síkosítók pH értéke jellemzően 7 alatti, gyakran akár 4-5 körüli is lehet - egy ilyen környezet halálos csapda a hímivarsejtek számára, mivel a síkosító lelassítja őket, így nem érnek időben a méhedbe és elpusztulnak a hüvely alapvetően savas környezetében.

2014. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

[link]


"Víz és szappan is megöli őket, a sperma összecsapzódik tőle"

2014. jan. 11. 12:53
 5/17 anonim ***** válasza:

a víz különösen mérgező a spermiumra, mivel abban úszik :D


aki válaszolt nem vizsgált meg minden szappant. összetételtől függ

2014. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

és rosszul is idézted, mivel a kérdező szabad levegőre értette, nem a hüvelyre:


"Az én kérdésem a következő.Meddig maradnak a spermák "élve" vagyis termékeny állapotban a kinti (szobahőmérséklet)levegőn?"



erre válaszolt az orvos. nem fog úszás közben teherbe esni a nő.

2014. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Szappan hatására elpusztulnak."


[link]

2014. jan. 11. 13:02
 8/17 anonim ***** válasza:

a szabad levegőn igen. nőben pont jól is hathatnak. megint rosszul idéztél :D


"Tisztelt Doktornő!

A péniszből való kilövellés után a spermium mennyi idő után szárad be szabad levegőn? És ha letörlöm papír zsebkendővel? "

2014. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Na vegye be azt a tablettát, de nagyon gyorsan! 24 évesen ennyi esze van?? Egy abortusz 40-50 000 ft!

Különben apuka léeszel, az tuti! Máskor jobban figyelj te is!

2014. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha tényleg szappanos vizet locsolt be, jól tönkretette a hüvelyflóráját
2014. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!