Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a kimosás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a kimosásos módszer?

Figyelt kérdés

Tegnap véletlenül belementem egy nőbe, nem bírtam tovább. Ő gyorsan kimosta szappannal, azt mondta így nem lesz terhes, mert a spermiumok nem bírják a szappant.

Én mondtam neki, hogy vegyen be 72 órást mert a 16. napban volt, de azt mondta ő tuti nem vesz be olyan tabit, mert egészségtelen a nagy hormon miatt.

Én 27 vagyok a lány 24.


2014. jan. 11. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, legközelebb válogasd meg, kikkel dugsz. Elárulom amúgy, hogy nem csak attól lehet terhes a csaj, ha elmész benne, a megszakításos módszer sem védekezés. De nyilván szeretnél több nőnek is gyerektartást fizetni ezek szerint, vagy csak ennyire hülye vagy.
2014. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
10 nőből 9 ezt ajánlja
2014. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező.... de nem a hüvely belsejébe! Azt amúgy sem tudja kimosni! -.-
2014. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kimosásos? Inkább bemosásos. A vízzel csak max. egy jó lendületet adott a felfelé tartó kisfickóknak. Plusz, mire valaki kiér a fürdőbe, addigra a méhszájon rég áthalad a cucc, a méhét pedig senki ki nem mossa vízzel. Akkor se ha szappanos.


Egyébként se sürgősségi tablettára, se abortuszra nem kényszeríthetsz senkit!

Ha terhes lesz és megszüli, az elkövetkezendő 18-23 évben (egyetem alatt is kell) fizethetsz, mint a katonatiszt. Max. a láthatásról mondhatsz le, a fizetési kötelezettségről nem.


Éppen ezért kellene ÉSSZEL élned, és normálisan védekezned óvszerrel, mert onnan hogy beengeded, SEMMI ráhatásod nincs a jövőre nézve!

2014. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát biztos valami mutáns volt a nő, 40 centiméteres ujjakkal. :) Egyéb esetben nemigen tudta kimosni a méhét.
2014. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

félig meddig inkább. ha megszakításossal csináljátok és ugy tartja tisztán magát az ugy biztonságos. spermiumok elég lassan haladnak. nem giliszták amik "járnak kelnek". mikroszkópikusak. a méh száj pedig akkor is hatalmas felület nekik.

de egy hüvely öblítőt be szerezhet, az savas, 3 rongy csak és jár egy kis adagoló hozzá.

2014. febr. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%
a kimosásos csak akkor jó,ha felszivod a vizet ameddig csak tudod...és az aktus után ne várj 3órát max 5percet
2015. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!