Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mért kell a fogamzásgátlót a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell a fogamzásgátlót a nyilak irányába szedni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert yasminelle-t szedek, most kezdtem a második hetet és ha teljesen ki van nyitva, akkor a legalsó sorral kezdtem és a középsővel folytattam és akkor a legfelső sor lesz a harmadik hét és nem tudom, hogy probléma-e, h nem pont a nyilak irányába haladok. (mert a legalsó után a legfelső jönne, de én véletlen a középsővel folytattam)


Lehet, h buta kérdés, de még csak most szedek életemben először fogamzásgátlót és nem tudom.

Köszi


2009. dec. 1. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt szedtem teljesen mindegy mikor melyiket veszed be és tényleg úgy van hogy a két oldalon a nyilak ellenétetes irányba haladnak, elég hülye konstrukció de semmi jelentősége csak szedj be minden nap egyet.
2009. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm :) és nálad (és mások véleménye is érdekel) volt vmi mellékhatása, akár pozitív vagy akár negatív?
2009. dec. 1. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom nálad hogy van, de nálam úgy, hogy 3 sor van, és az első világos, a második sötétebb és a harmadik a legsötétebb színű. A színek jelzik a gyógyszer hormontartalmának erősségét. A világos a gyengébb és így tovább... Ha nálad is így van, és egy színen belül kevertél, akkor az nem gond, csak a színeket nem szabad nagyon kevergetni. Sok sikert!

2009. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Yasminelle-nél ez abszolut nem gond, csak jelzés képp van, ha elfelejtenéd.
2009. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én úgy vettem észre, hogy az összes tabi ugyanolyan színű. És volt vmi/van mellékhatása?
2009. dec. 1. 16:14
 6/8 A kérdező kommentje:
*Volt/van vmi mellékhatása?
2009. dec. 1. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok nekem nagyon sokat fájt a szünetben a fejem a megvonástól és menzi előtt elviselhetetlen voltam aztán egyszercsak kb egy év után elkezdtem hízni úgyhogy abbahagytam.
2009. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

húú... értem, hát ez nem vmi bíztató, dehát majd meglátjuk.


Köszi a válaszokat!!!

2009. dec. 1. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!