Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló Pharmatex kúp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NowaSter kérdése:

Fogamzásgátló Pharmatex kúp habja hova tűnik?

Figyelt kérdés
Nem ragad ra a peniszemre stb.?
2014. jan. 16. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a krémet használtam hébe-hóba (maradt egy hétvégi kapcsolatból, ahol latex allergiás volt a srác), de az rendszeresen teljesen összekente a párom és a többi meg ugye bennem maradt majd távozott teljesen eláztatva a tisztasági betétet is, így egy-egy ilyen este után rendszeresen menstruáció idején használt rendes betétet kellett használnom. Szóval igazából csak azért használtam el, mert ahhoz túl drága volt, hogy csak úgy kidobjam, de soha többet nem venném újra. Macerás, nem is biztonságos és még össze is ken mindent. Arra viszont jó volt, hogy kipróbáltuk gumi nélkül, jó volt így váltottam gyógyszerre.


23 N

2014. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!