Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is csak túlreagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Az 1. randin a pasi felvette a telóját (egy lány ismerősének), és percekig beszéltek. Miközben ott álltam előtte. Ha a csaj nem mondja, hogy tegyék le, sztem még tovább beszélt volna vele. (Akivel állítólag csak barátok). Ez rosszul esett. Én kapásból kinyomnám, főleg az első randin. Ezen összevesztünk, hogy szerinte ebben nincs semmi rossz. Szerintetek is csak túlreagáltam?
2013. szept. 23. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jogos volt tőled a reakció. 18/f
2013. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem reagáltad túl . Szerintem is Pofátlan dolog randin telefonálni miközben a másik fél akivel ismerkedsz azt konkrétan semmibe veszed . 17/F
2013. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát első randin azért nem illik telefonálni és a barinő valószínű tudta hogy randin van

ha a barátja akkor csak elmondta neki

2013. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tuti több is van a csajjal!


azért nem nyomta ki, és azért háborodott utána fel.


nem folytatnám ezzel a pasival.


ugyis mindig csak a magyarázkodás jönne, abból emg már halottam eleget...

2013. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, jól gondolod, hogy ez egy tajparaszt. Lapát.
2013. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 liza6789 ***** válasza:
szerintem se volt tőle szép hogy más lánnyal beszélt helyetted. főleg hogy ez az első volt .ott csak rád kellet volna figyelnie..
2013. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is bunkóság. Mondhatta volna, hogy bocs, most nem érek rá, beszéljünk máskor.
2013. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem reagáltad túl! Én ilyen helyzetben elnézést kérek a randipartnertől, felveszem a telefont és megmondom az illetőnek, hogy ne haragudjon, de most nem tudok beszélni, majd visszahívom. Így a hívó fél sem válik sértetté azáltal, hogy kinyomom, de a randipartnert sem hozom kellemetlen helyzetbe azzal, hogy percekig dumálok valakivel.
2013. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Asszem, ez egy csodás barátság kezdete...

http://www.youtube.com/watch?v=po1GUcxSqyo

2013. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!