Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót ajánlaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót ajánlanátok (tabletta, gyűrű. Stb)? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt párommal, és eddig óvszert használtunk, szeretnék váltani.


Gondolkoztam a Nuvaringen, de ,,újabb vágygyilkos: nuvaring" c. cikk az interneten kicsit megrémisztett. Ezen kívül nem létezik másik gyűrű?


A f.gátló tablettáról is riasztó dolgokat hallottam, és a fő dolog, amiről a legtöbben nem is tudnak, hogy hosszútávú szedése (10-15 év) után az ember tarkója alá gyűlik fel a gyógyszer egy púp formájában. Na most ezt nem igazán szeretném...


Ha ezekről mondanátok véleményt, annak örülnék, vagy ha más fajta módszereket írnátok le, ami biztonságos, és nektek bevált, úgyszintén megköszönném.



2014. jan. 21. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

:DDDDDDDDDDDDDDDD inkább ne is szexelj ennyi ésszel!


I DONT WANNA LIVE ON THIS PLANET ANYMORE.

2014. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gumi pedig hosszútávon ugyanolyan gyűrött, büdös, áttetsző anyagúvá teszi a bőrt mint amilyen az óvszer. Férfiaknál nőknél egyaránt. Szóval marad az aspirin térd közé szorítva.. :(
2014. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
A fogi gátló meg totál elveszi a libidót
2014. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

A f.gátló tablettáról is riasztó dolgokat hallottam, és a fő dolog, amiről a legtöbben nem is tudnak, hogy hosszútávú szedése (10-15 év) után az ember tarkója alá gyűlik fel a gyógyszer egy púp formájában. Na most ezt nem igazán szeretném...



de ilyet hogy írhat egy ember is.. oké, nem akarod szedni.. de ilyen hülyeségeket miért hiszel el ?

SZERINTED A KERNI, a Világ összes orvosa felírhatná naponta több millió nőnek, ha maradandó egészségkárosodást okozna ?


hihetetlen :D

2014. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te kérdező szerintem ne is egyél mert minden tele van vegyszerrel, gyógyszerrel, méreggel, meg hormonnal, ne is igyál, mert a növényvédő szerek, meg a gyógyszermaradványok mind a vízben kötnek ki, és ne is lélegezz, mert a levegő is szennyezett, még akkor is ha falun élsz, mert ott meg szeméttel fűtenek...
2014. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kösz a sok segítséget, nagyon hasznosak voltak, komolyan, segítségnyújtásból mindenkinek 5-ösw. Egy értelmes válasz nem érkezett... bocs hogy hallottam ilyen dolgokat, biztos én tehetek róla, mikor egy ilyen előadáson voltam régen, és ezt mondták a tablettáról, szakértők, ezer bocsánat (ezért hittem el, de ha gondolod nézd meg jobb időben utcán idősebb nőket, biztos mindnek gerincferdülése van, azért van a hátán egy púp).

És bocsánat, hogy élek, és meg mertem kérdezni...

A gumival csak annyi volt a bajom, hogy nem annyira jó érzés benne, de akkor kedves tisztelt és nagyonokos 2. válaszoló, húzd a fejedre, oké? Köszi.

2014. jan. 21. 13:35
 7/11 anonim ***** válasza:

először is, az a púp ezer százalék, h hülyeség... gondolj csak bele. gyógyszerpúp? :DD

a hüvelygyűrűt nagyon dícsérik, ez is hormonális ugyan, de jóval kevesebb hormont tartalmaz, a mellékhatásai sokkal kevésbé súlyosak, viszont a tabinál drágább.

spirált semmiképpen nem szabad, elég elavult, sőt veszélyes.

én a gyűrűt pártolnám, de az orvossal kell megbeszélni, ő tud legjobban segíteni. :)

2014. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ekkora ökörséget már régen hallottam:D Púp nő a tarkójára...anyám:DDDD


A hormonális fogamzásgátlásnak rengeteg hosszútávú hatása lehet, de púp pont nem nő a hátadra miatta. Én nem tudom milyen előadáson voltál, de hogy ökrök tartották, az tuti fix.


Mondjuk félhetnél a trombózistól, vagy akár a mellráktól, de hogy púp...kész, kiégtem:DDD


Egyébként libidócsökkenést az összes hormonális fogamzásgátló okozhat (és viszonylag gyakran okoz is), nem csak a gyűrű.

És nem, nincs másik gyűrű, csak a Nuvaring.

2014. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlenül hülye vagy, KÖNYÖRGÖK NE SZAPORODJ.
2014. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, bocs hogy ilyen marhaságokat írtunk, de az a gyógyszerpúp nagyon gáz. Ha valahol felgyülemlik, vagy valamidet tönkreteszi, az legfeljebb a májad, mert az végzi a szervezet tisztítását. A másik a rák, a mellrák pl amit valaki írt is. A libidót nem tudom, én minden gyógyszert ellenzek, így én csak gumit használok. Nem olyan rossz az, főleg az ultra thin., és ha a barátodnak nincs túl nagy farka, akkor pl rossmanban egész olcsón kapsz.

Ja a gerincferdülésről meg annyit, hogy az legtöbbször a pubertás korban bekôvetkező hirtelen növéstől alakul ki, később pedig az állandó rossz testtartás, vagy valamilyen csontbetegség miatt alakul púppá.

2014. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!