Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót ajánlaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót ajánlanátok (tabletta, gyűrű. Stb)? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt párommal, és eddig óvszert használtunk, szeretnék váltani.


Gondolkoztam a Nuvaringen, de ,,újabb vágygyilkos: nuvaring" c. cikk az interneten kicsit megrémisztett. Ezen kívül nem létezik másik gyűrű?


A f.gátló tablettáról is riasztó dolgokat hallottam, és a fő dolog, amiről a legtöbben nem is tudnak, hogy hosszútávú szedése (10-15 év) után az ember tarkója alá gyűlik fel a gyógyszer egy púp formájában. Na most ezt nem igazán szeretném...


Ha ezekről mondanátok véleményt, annak örülnék, vagy ha más fajta módszereket írnátok le, ami biztonságos, és nektek bevált, úgyszintén megköszönném.



2014. jan. 21. 13:06
1 2
 11/11 anonim válasza:

Azért érdekes hogy mennyi értelmes ember van ezen a földön. Valaki megkérdez egy olyan dolgot amiről x y infót kapott, olvasott és már kritizálni kell. Csak azt tudnám hogy ezek az emberek mint például a 14 42es kedves hozzászóló milyen lelki világgal élnek? Értelmes ember ilyet nem ír de ha ezt gondolod nem kellene hozzászólnod se. Sajnállak hogy ennyi értelemmel születtél meg vagy csak ilyenre sikerültél gondolom te nagyon okos értelmes művelt ember vagy aki mindent tud :). Szánalmasan viselkedik néhány ember.

Igen valószínű hogy ezek a tények nem teljesen igazak. Szerintem meg kellene kérdezni a nőgyógyászodat ez a legfontosabb nem pedig hogy itt miket ír néhány idióta. Tisztelet a kivételnek.

2014. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!