Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez még mindíg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még mindíg a gyógyszer hatása? Szept.7-én be kellett vennem egy esemény utáni tablettát és már azóta meg is volt kétszer. Csináltam több tesztet is és mind negatív lett!

Figyelt kérdés
Most késik egy hete, bár a gyógyszer bevétele előtt is volt ilyen és a hasam meg mindtha nőt volna.Szerintetek ez még a gyógszer hatása?
2009. dec. 4. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, ha azóta mindig védekeztél.
2009. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elképzelhető, hogy a bogyesz hatása

legközelebb védekezz és ne bogyózz!!!

2009. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt nem nő meg alapból a hasad egy kicsit?
2009. dec. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Szerintem csak a nagy löket hormon kavarta meg a ciklusodat. A pocak dolgot meg beképzeled magadnak. Velem is volt ilyen, de aztán nem történt semmi. Azóta mi duplán védekezünk óvszer és pharmatex hüvelykrém. Így sokkal biztonságosabb.
2009. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azóta már kétszer megjött, a tesztek negatívak, és azóta rendesen védekezel, akkor nem lehetsz terhes.


Nekem is nőtt a hasam, mert sokat zabálok.

2009. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!