Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta vagy óvszer? Ti melyiket preferáljátok jobban és miért?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Amióta majdnem belehaltam a tabletta szedésébe, óvszer..
2014. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükségem fogamzásgátlásra, de régebben a gyógyszert preferáltam, utáltam a gumit, csak azért...


A lányom olyan korban van, hogy hamarosan téma lesz... kezdetben jobban szeretném, ha óvszert használna, és nem terhelné feleslegesen a szervezetét hormonokkal. Viszont később, stabil kapcsolatnál egyelőre az implantátumon gondolkodom, hogy megpróbálom majd felvetni neki, mint lehetőséget.

2014. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Óvszer, mert így normális a szexuális étvágyam, nem nyom el semmilyen ösztönt:)
2014. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

gumi, mert úgy gyógyszer ellenes vagyok (nemcsak fog. gátló tabi, minden gyógyszer)

és amúgy is trombózis gyanús vagyok.

2014. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

én az önmegtartóztatást javaslom :)


így biztosan nem lesz gond semmivel, tapasztalatból tudom

én is még szűz vagyok, nem is volt és nincsen semmilyen gondom


úgy alakult nálam, hogy szűz maradtam, most már nem is igénylem a szexet, nem is álldogál már a cerka, főleg ennyi idő után

58F

2014. febr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Fogamzásgátló. Anyagilag jobban megéri, és kényelmesebb is.
2014. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

szintén az önmegtartóztatást


én is szűz vagyok, így 45 éves nőként, már nem is bánom

2014. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyik rosszabb, mint a másik

most éppen tabletta, mert nem akarok napi 10 gumit elhasználni

2014. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Aki értelmes, az nem használ tablettákat. Lehet ezzel vitatkozni, de nem érdemes és nem is fogok. Ez egy tény. A gumi se egészséges, de meg se közelíti a tabletták és egyéb műtéti megoldások negatív hatásait. Így összességében mindent mérlegelve a gumit érdemes megpróbálni. Biztonságos is legyen és lehetőleg a legkevesebb problémás anyagot tartalmazza. A tabletták teljes mértékben tönkreteszik az egész szervezetet.
2014. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vikcy válasza:
Én két és fél évig szedtem fogamzásgátlót, de nagyon megbántam. Igaz, jó volt, hogy nem volt ott a gumi, de most hogy leálltam vele, teljesen felborult a hormonháztartásom. Lassan egy éve nem menstruálok, annyira bekavart a gyógyszer. Úgyhogy én a gumit javasolnám.
2014. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!