Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet késleltetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet késleltetni a menstruációt? (gyógyszert szedek)

Figyelt kérdés
Stodette-t szedek,és eddig mindig szombatra jótt meg kivéve a múlt hónapot,akkor pénteken ésjövőhetén jön meg és hétfőn szedem be az utolsó szemet.hogy lehetne 1 nappal tovább húzni,hogy ne pénteken hanem szombaton jöjjön meg?
2009. dec. 6. 17:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
még annyit szeretnék,hogy az utolsó szemnél(21.)vetted be később a tabit? vagy a szedése közben változtattad meg az idejét????
2009. dec. 6. 18:03
 12/13 A kérdező kommentje:
17:35-ős,a levél utolsó szeménél változtattad meg az idejét a bevételnek,vagy közben is?
2009. dec. 6. 18:05
 13/13 anonim ***** válasza:
nem, az egész levelet úgy kezdtem már, h később kezdtem el szedni. tehát következő levél első szemétől. ésmikor a végére írtem ennek a levélnek, akkor jött meg egynappal később. nemelég csak az uccsó szemet később bevenni.
2009. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!