Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van értelme fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme fogamzásgátlót szedni, ha heti max 1szer vagyunk együtt és akkor se megyek el, mert a pasi magával foglalkozik?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
hogy hogy magával foglalkozik??szerintem a fagamzás gátló ne maradjon el,akkor is jobb mintha teherbe esnél..
2008. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát, hogy miután ő elmegy én szinte el vagyok felejtve és ez megy már 3 hónapja


nem elégít ki

2008. júl. 19. 17:10
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát, elég tapló pasi lehet, mitagadás. Szerintem nem sok értelme van tabit szedned ezen mennyiségű szex tudatában, untig elég az óvszer. Bár én akkor is szedtem, mikor nem volt barátom, mert legalább napra pontosan tudtam, mikor fog megjönni, nem voltak pattanásaim és még a mellméretem is nagyobb lett...:) De szerintem neked nem fogamzásgátló módszerre lenne szükséged, hanem pasi váltásra...Mert ez azért így gondolom neked sem jó
2008. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem ne hagyd abba a fog.gátlót mert azzal 1. megint felborítod a szervezeted működését,2. én sokkal jobban bízok a tabiban mint pl a gumiban.

a barátoddal meg erősen el kéne beszélgetni hogy mit képzel magáról(már bocsi).kérdezd meg h miért van ez így ahogy van az a legbiztosabb!

2008. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Mär bocsi de akkor mi a fasze vagy vele együt???? Itt nem arra gondolok hogy szar vele az ägyban, hanem arra h nem foglalkozik veled!!!! nekem ez a velemenyem. A fogitabit meg sztem megeri szedni, csak h a kerdesre is välaszoljak.
2008. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért még teherbe eshetsz, mert nem elégít ki. Védekezési mód helyett pasit válts inkább.
2008. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Női orgazmusnak nincs szerepe a megtermékenyítésben de ilyen emberrel ne szexelj...
2010. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!