Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyk a jobb a Pharmatex kúp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyk a jobb a Pharmatex kúp vagy a Patentex kúp? A biztosnságos szex érdekében lehet gumival együtt használni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Pharmatexet használok és semmi baja tőle a guminak. A Patentexet nem ismerem így arról nem tudok véleményt írni. De nekem a Pharmatex nagyon bejön. Már lassan 3 hónapja azt használok és semmi bajom vele.
2008. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a Pharmatexre szavazok. És használhatsz mellette óvszert is, ha az megnyugtat, de ha előírás szerint használod a pharmatexet, akkor nem lehet gond gumi nélkül sem.
2008. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Patentex nem olyan elterjedt még. Rengeteg pro és kontra felsorolható. A Patentex olcsóbb és több van egy dobozban, a Pharmatex drágább, de többen használják. A Pharmatexben van fertőtlenítő is, ezért van egy jellegzetes saga és sokan allergiásak is rá. Persze mindkettő mellett teherbe lehet esni és mindkettő mellett lehet óvszert használni. Bármelyiket is választod, kövesd az előírást és gumit is használj azért.
2008. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pharmatex+gumi: szerintem ez a legeslegjobb védekezési mód,nekem bevált...:)
2008. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Pharmatex kúpot használtuk éveken át magában, azaz gumi és egyebek nélkül. Nem volt vele gond egyszer sem. Mondjuk nem dőlt volna össze a világ, ha mégis becsúszik korábban a baba...


Előnye a hátránya, hogy van benne fertőtlenítő is, aminek van egy jellegzetes kellemetlen szaga és sokan érzékenyek rá. Viszont egy nem túl szerencsésen dunai fürdőzés után önmagában segített a keletkezett problémákon...


Próbálkoztunk Pharmatex tablettával is, de az nem hogy nem síkosít, de inkább érdesít. És amíg a kúpot nyugodtan tudtuk használni, addig ez csípett mindkettőnket.


A Patentex kúpot most szeretnénk kipróbálni, mert állítólag nincs kellemetlen szaga, és mellette ez is síkosít. Nem elhanyagolható módon olcsóbb is, miközben ugyanolyan biztonságot ígér.


Véd mind a kettő ha ésszel használja az ember. Ki kell várni azt a 10 percet amíg elolvadnak. Egyesek szerint ez vágyölő, szerintem nem, hiszen az a 10 perc lehet akár fél óra is (a Patentex 2 a Pharmatex kúp 4 órán keresztül véd), így az előjáték biztosan nem marad el és az órát sem nézegettük közben. Innen nézve ez még jobbá is teheti az együttlétet... ;)

2008. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!