Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a párommal védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal védekezés nélkül szeretkezünk és mielött elmegy időben kiveszi! és utána megtöröljük törlő kendővel és új menetbe kezdünk! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ha a párommal védekezés nélkül szeretkezünk és mielött elmegy időben kiveszi! és utána megtöröljük törlő kendővel és új menetbe kezdünk! Lehetek terhes? V mielött betené előváladéka van és úgy rakja be, hogy kézzel letörölgetjük h "ne legyen nyálas" biztonságos?

2014. febr. 25. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A megszakításos sehogy sem igazán biztonságos, nemcsak a második menetnél, hanem ez elsőnél sem.
2014. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne ezen spóroljatok... egy abortusz drágább mint jó pár csomag óvszer.
2014. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ez csak a 527. kérdés ugyanitt ugyanerről. de ha nem akartok gyereket miért rontjátok el idegeskedéssel??? sose értem meg...
2014. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Párommal fél évig így védekeztünk és nem lett baba. Nem azt mondom hogy hú de biztonságos, de ez még nem egyenes út a gyerekhez.
2014. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Az óvszer használata szerintem a minimum, de hozzáteszem első menetnél a barátnőmmel mi sem védekezünk. Rendkívül nehéz gyereket csinálni ez gén függő hogy mennyire passzoltok. Minden esetre ajánlatos a védekezés. 21 évesen nem szeretnék apuka lenni
2014. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

rendkívül nehéz gyereket csinálni


ezért van sok nőnek 4-5 abortusza életében :)

2014. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ez genetika függő, én rengeteg embert ismerek akik nagyon szeretnének gyereket és még sem jön össze, de igen én is ismerek olyat akinek tucat is van,de persze az színes bőrű. De nem olyan egyszerű gyereket csinálni. Óvszer használatánál is fennáll a veszély a terhességre de ezek nagyon csekély esélyek. Van akinek elsőre sikerül van akinek csak sokadjára.
2014. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én csak a véleményemet mondtam el. Ha nem tetszik nem kell figyelembevenni
2014. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Megszakításos védekezés egyáltalán nem biztonságos . Mi is csináltuk a párommal ,a kislányunk már 9 éves ;) !
2014. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vegyél is különben meg pár alkalom így, aztán mehetsz pelenkat venni... Vagy kikapartatni magad... Nem igaz h ennyire menoskodni ill. batorkodni kell.. Egyszer kell vmi baj, utána mindenki elgondolkodik.. Ja es tedd össze a két kezed, h eddig (elvileg) nem eszel teherbe.
2014. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!