Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak vérvétel kell mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak vérvétel kell mielőtt felír valami bogyót az orvos?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 13:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet kell előtte mert évente biztos elküld vérvételre a májfunkciók miatt, ha nem voltál vérvételen az évben.
2009. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
nem, meg is vizsgál.
2009. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Rákszűrés tuti lesz. Nyugi nem fáj.

Nekem vérvétel nem volt. Már két éve szedem, lehet nemsokára elküld rá, megnézni mi a helyzet, de eddig semmi gondom nem volt vele.

2009. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
És a vizsgálat, rákszűrés miből áll?
2009. dec. 12. 13:50
 5/24 A kérdező kommentje:
Vagy is akkor nem elég egy egyszerű háziorvoshoz elmenni?
2009. dec. 12. 13:51
 6/24 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász írhat ki csak fogamzásgátlót. A rákszűrés meg nem fáj olyan mint egy snassz kivizsgálás csak egy 2 perccel tovább tart.
2009. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nálam volt vérvétel, meg vizeletvizsgálat, és megvizsgált kézzel is. Most voltam először rákszűrésen is és nem akarlak megijeszteni, de nekem fájt és még utána sokáig éreztem! Pedig nem féltem és nem görcsöltem. De ezt csak évente egyszer kell.
2009. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nem fáj. nem kell aggódni.
2009. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor az enyém csak véletlen volt? Szerintem erre is számítani kell.
2009. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom, mert olyat is olvastam, hogy csak felírja a háziorvos és kész. :S

Leírnátok kicsit bővebben, hogy mit csinál a nőgyógyász??? Pl nem értem, hogy mi "szükség" van arra, hogy kézzel vizsgáljon. :D Persze tudom, hogy az a dolga, de nekem mégis fura.

2009. dec. 12. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!