Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak vérvétel kell mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak vérvétel kell mielőtt felír valami bogyót az orvos?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 13:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

Személyiséégi jog??? Aztán majd beperled őket ha nem veszik észre, hogy rákos vagy és nem lehet gyereked?? Személyiségi jog a megfelelő egészségügyi ellátás.

Nem akarlak megbántani, de az orvos sz*rik arra hogy neked milyen a puncid. Buta vagy...

2009. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok. (már nem sokáig) Akkor remélem nem kell a vizsgálattól félnem (hogy lesz).
2009. dec. 14. 16:36
 23/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Meg tudlak érteni, én is utálnám ha turkálnának. Egyszerúen nem szeretem, ha nem az érint meg bárhol akitől azt szeretném. Ha már rászánod magad, akkor csak nő dokihoz menj, és akkor talán nem kell aggódnod, hogy élvezkedik rajtad.


Egyel korábbinak...:

Mégis honnan tudja a doki, hogy nem szűz, ha a lány nem mondja meg és, ha már nincs meg a szűzhártyája? Ugyanis az nem csak a szex-el "szakadhat" el. Honnan lehet azt látni, hogy szűz még, ha nincs szűzhártya?


Rákja szüzeknek nem lehet? Úristam ekkora fas*ságot!

Mi köze van a "répának" a Rákhoz? Ha a rákot a pasik farka okozza, akkor senki nem sexelne gumi nélkül...

Ne legyetek már ennyire kishitüek. A rák örökölhető, és ha a csaj még 25 évesen is szűz, akkor addig nem derül ki, hogy rákja van, csak mert a doki nem vesz mintát mert szűz? Ez írtó nagy fas*ság lássátok be.

31/F

2009. dec. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A tablettákkal nagyon kell vigyázni, mert ugyan a nők többsége erőszeretettel használja, de azt nem tudja, hogy a hormonális fejlődésben meg egyáltalán később milyen komoly károkat tud okozni. Hormonháztartás felburulása nem kis probléma forrása lehet az egészségre.

Voltam több orvosi előadásokon és volt egy ahol elmeséltek egy esetet, hogy egy kislánynak (8 évesnek) hormon tartalmú készítmény adtak egy bőr problémájára (bőrgyógyász) és később mikor nőgyógyász vizsgálta meg a lányt, fejletlen volt a méhe.

Az előadás megkezdése előtt mikor az orvos megkérdezte kik szeretnének fogamzásgátlót szedni vagy szednek, szinte az összes nő feltette a kezét. Mikor az orvos elmondta milyen bajok lehetnek és persze ezt a kislányos esetet is. Az előadás végén ismét megkérdezte, hogy ezek után hányan szeretnének még tablettákat? A korábbi jelentkezők közül megdöbbentő volt az eredmény = 0 személy tette fel a kezét. Felnőtt nők voltak ott felelőség érzettel saják maguk iránt, és nem meggondolatlan tinik.


Még egy érdekesség és lehet sokan nem tudják, de a csapvizünk is hormon tartalmú, mivel a vízszűrő berendezések ezt nem tudják megszürni, és a lányok vizeletkor a szenyvízbe némi hormontartalmat is kiadnak, és vissza szűréskor/víztisztitáskor, ezért már azok is kapják a hormonokat akik nem akarták. (Nyilván nem akkora hatásfokkal mint tablettákban, de mindenki megkapja.)

(ha nem hiszed, nézz utána)


A te tested a te életed, ki vigyázzon rá ha nem te?


Az előbbi hozzászóló voltam.

2009. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!