Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak vérvétel kell mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak vérvétel kell mielőtt felír valami bogyót az orvos?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 13:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát fogmazásgátló tablettát csak Nőgyógyász irhat fel. Tőle Pl nem vett vért de csinált rákszűrést. Egy "kacsának" nevezett dolgot felhelyez a hüvelyedbe és ennek segitségével kenetet vesz amit elküldenek vizsgálatra. Utána pedig ujjal megvizsgál odabent közben pedig kivűlről megnyomkodja a hasad... Csak ezek után ir felé gyógyszert.

2009. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Sokan írnak fel minden vizsgálat nélkül, de én az ilyenektől szó nélkül másik orvoshoz mennék, mert nem akarom veszélybe sodorni magam.
2009. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Vérvétel még rendben.. de rákszűrést nem lehetne hanyagolni?
2009. dec. 12. 20:28
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem évente kötelező. Ez nem olyan hogy nincs kedvem... Magadról van szó.
2009. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nincs kedvem. Csak tudod ne piszkáljon engem olyan akinek nincs hozzám köze.. Én ezt nem tudnám elviselni lelkileg..
2009. dec. 12. 21:13
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem igen is sok múlik rajta. Tőlem megkérdezte hogy mikor voltam utoljára vérvételen, hogy volt e valamilyen betegség a családban (felsorolt több tucatot). Mire mindegyikre "nem" volt a válaszom így nem küldött el, azt mondta az első adag után, az az három hónap múlva nézünk majd egy labort a biztonság kedvéért. VISZONT! Megvizsgált, és rákszűrés is volt. A vizsgálat alatt derült ki, hogy a koromhoz képest igencsak fejletlen a méhem, és amíg nem járunk utána hogy mennyire is fejletlen az a fejletlen, addig nem kéne gyógyszert szednem, nehogy meddőség legyen a vége (ne fejlődjön miatta tovább a méhem)... Elküldött UH-ra, ahol azt mondták nem lesz baj, és csak ezután írta fel a gyógyszert.

Bármennyire is kellemetlen (én is nagyon féltem az elsőnél), ő nem olyan szándékkal közelít hozzád, hogy most végig méregessen hogy nézel ki alulról, és élvezkedjen hogy matathat benned. Minden amit csinál a te érdekedet szolgálja, és ha 1-2 éve élsz már szexuális életet, akkor érdemes egy rákszűrést is elvégeztetni. Ha ezt nem teszed, akkor az a méhedbe, avagy az életedbe is kerülhet. Nekem is elég kellemetlen volt az egész, de ennyit igazán megér!!!

Lehet most nem szeretnél babát, de X év múlva majd igen, és ha emiatt nem lehetne, akkor majd igencsak ütnéd a fejedet a falba... avagy ha emiatt alakulna ki egy komolyabb betegséged, ami veszélybe sodorhatja a testi épséged! A tabletta nem vitamin, túl kell élni a vizsgálatokat, avagy gumit kell használni :)

2009. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ne szexelj. Ez a megoldás. Ha már érett leszel a szexre akkor ezzel sem lesz problémád.
2009. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát édesem ha egy rákszűrést nem tudsz bevállalni akkor ne is Sexelj. Nem érdekli a dokit hogy neked Milyen a Puncid. Lelkileg nem viselnéd el??? uristen....:D
2009. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Kössz.. utolsó 2. Tudod nem szeretném, hogy egy idegen matasson.. ez nekem már kicsit sérti a személyiségi jogokat.. akkor is ha tudom, hogy neki ez a munkája.

23:16 neked kösz, a rendes hangnemért.

2009. dec. 13. 16:46
 20/24 anonim válasza:

Szia fogamzásgátló tablettát csak a nőgyógyász írhat fel!!

És előtte megvizsgál,rákszürés + további hüvely ultrahang!!Nem kelemes,de türhető!!

Ezután ír fel neked megfelelő tabletát,majd a 2 havit már a háziorvosod is felírhatja!!Csak akkro nem vizsgál meg ha szűz vagy!!

2009. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!