Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a jobb ha párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb ha párotok húzza fel magának az óvszert vagy ti neki?

Figyelt kérdés
ha ti csináljátok akkor hogyan? párom szeretné de én meg félek ha rosszul rakom fel elszakadhat vagy vmi
2009. dec. 12. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyonritkán gumizunk (ével ota tabit szedek),csak nosztalgiábol/hülyeségből gumi,terhesség ellen ott a bogyo


én huzom fel,az elejét szájjal (nemtudom végig szájjal)


ne rá huzd először,hanem probáld meg felhuzni vmire (banán,vékonypalack,akármi),rájössz h nem is olyan nehéz...aztán már mehet a pasira is...

22/L

2009. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
óvszerrel olyan mintha zokniban mosnál lábat,nem érzed annyira a melegséget meg a szoritásait..
2009. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már folyamatban van a tabi csak ugye 1 hónap amire véd és addig is azért jó lenne ha lehetősegekhez képest izgalmas lenne a szex
2009. dec. 12. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Ritka mifelénk, mint a fehér holló :)

deh a ilyesmire vetemedünk, akkor én húzom fel neki, vagyis inkább én görgetem rá a számmal ;)

2009. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!