Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyuék elváltak és minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuék elváltak és minden ideköt Nagykanizsához. Talált magának egy élettársat anya de messze lakik ha kiköltöznék jobb lenne de a barátok messze lennének. Barátnőm is. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Most gondolom anyukáddal élsz és költöznétek. Ha nem szeretnél menni maradhatsz apukáddal is, bár nem tudom hány éves vagy.
2010. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
szomorú ha egy férfi fontosabb anyádnak minthogy a lánya boldog legyen és utánfutoként kezelI akit IDE ODA RÁNGAT MERT MI VAN HA PASIVAL NEM UGY JÖN ÖSSZE KÖLTÖZTÖK KÖVETKTZŐ PASIJÁHOZ,SZOOMORÚ.EGY ANYÁNA A GYEREK LEGYEN AZ ELSŐ NE AZ ÉPP AKTUÁLIS PASI,MEG AZ H VISZKET A MICSODÁJA.
2010. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ilyen kérdést tövbbet nem irok.

fiu vagyok 13 éves és énvagyok neki az elsö.

ralytam mulik minden..-.-

jobbéletemlenne ott kint de ittvannak a barátok.

idiótafasz.

2010. szept. 23. 16:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát jah, elég gáz h ilyen anyád van:S

De erről nm te tehetsz....

2010. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Először is, ha megírnád hány éves vagy, az nagy segítség lenne, mert nem mindegy, hogy egy 13 éves, vagy egy 17 éves gyerek költözik-e. Ha utóbbi, akkor nem hiszem, hogy a távolság olyan áthidalhatatlan lenne, és mégiscsak az anyukád az, aki eldönti mi történik. A másik lehetőség még az, amit az első válaszoló írt, hogy maradj az apukáddal, ha ez lehetséges.


(Kedves utolsó.

Szerinted az anyjának nincs joga a boldogsághoz? És honnan veszed, hogy a kérdező lány? Istenem, az anyja kössön szüzességi fogadalmat vagy mit vársz? Egyébként pedig szállj le a CapsLockról. Köszi)

2010. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs hogy öszinte voltam idősebb vagyok jó pár évvel van tapasztalatom ,majd te is rájössz a következő költözésnél,Hogy az életben semmi nem tart örékké kapcslat se,se semmi.
2010. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A második válaszolóhoz szóltam, csak közben írtatok :)


*előző

2010. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha neked jobb lenne /ezt magad is úgy ítéled meg/ hosszú távon, tarts édesanyáddal.Ő mégiscsak az első kell, hogy legyen neked. Barátokat ott is találhatsz, de a régiekkel is lehet ápolni a kapcsolatot. Még a kis barátnőddel is. Édesanyád és a te életed a legfontosabb.
2010. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Igen tegyen fogadalmat,akkor talá nem lene ennyi elhanyagolt szeretre éhes gyerek akik utána hozzánk jönnek terápiára,Mert anyuci csak a saját boldogságát hajkurássza.
2010. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

11 éves voltam mikor kiköltöztem külföldre anyuval+ tesómmal csak mert anyu talált egy külföldi pasit..

a többi tesóm magyarországon + apukám is rokonok barátok meg minden :(:(

azóta persze mondogatja h jajj de megbánta meg mittudoméén

-.-

és az egész miatt én sz*ptam meg tesóm már elnézést a kifejezésért,mivel ö 3,ismétlem 3 ÉVET HALASZTOTT,én meg egyet..:'(

ugyanez van/volt velemis..

próbálj meg beszélni szerintem anyukáddal..

13/L

2010. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!