Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációm elmúlása utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációm elmúlása utáni 7. napon kezdtem el először szedni fogamzásgátlót, lehet ettől vmi bajom, ilyenkor mikortól számíthatok védelemre?

Figyelt kérdés
Azért nem vártam ki a következő menstruációm,mert a pattanásokra kezdtem el szedni, és nem bírtam még olyan sok időt várni. Csinált már vki ilyet? Ha a 21 tabi után jön a 7 nap szünet várható lesz mensi vagy bezavartam ezzel a hormonjaimat? :/
2009. dec. 13. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor még nem hat. szedd végig a levelet, és a következőtől fog védeni. ha az 5. naptól kezdted volna, akkor hatna 2 hét után, de igy nem.
2009. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a 7. napot én úgy értettem, hogy a 6 napos menstruációm utáni 7. nap, tehát gyakorlatilag a ciklusom közepén kezdtem el szedni, mert annyira idegesítettek már a pattanások. Ennek lehet vmi következménye? / Egyébként semmi hatását nem tapasztaltam még, a pattanások sem igazán múlnak. :S /
2009. dec. 13. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
volt értelme ugyanis így az egész levél alatt nem hat, csak majd a következőtől. nem véletlenül kell a menzesz első napján kezdeni szerintem... nem biztos hogy jó ötlet volt a peteérés kellős közepén elkezdeni fogamzásgátlót szedni.
2009. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a neve a gyógyszernek??
2009. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a ciklusod közepén??? úristen...sztem ezzel csak több gondot okoztál, mint jót. nemhiába a menzesz alatt kell bevenni a fogamzásgátlókat...:S

most várd a hatást, vagy mégtöbb pattamásod lesz, vagy egy idő után beáll a ciklusod, de amíg nem állt be, addig óvszerrel védekezz.

2009. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Laurina
2009. dec. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!