Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy fogamzásgátlót akarok szedni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

"Anyúúú, fogamzásgátlóót szeretnééék szedni!"


Például

(lepontoztok, nemérdekel, ezt nem lehet kihagyni ilyenkor :-P)

2008. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

nekem mondjuk könnyű dolgom volt mert anya asszisztens, de egyszerűen mond meg neki hogy menjen el veled az orvoshoz mert te ezt szeretnéd és úgy érzed eljött az ideje és tudod hogy így biztonságos...stb reméljük laza és lehet vele beszélni

egyébként hány éves vagy?

2008. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18
2008. júl. 22. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát, ha melletted áll mindenben, akkor nem olyan nehéz ezt megbeszélni vele, ha nem , akkor kicsit nehezebb...
2008. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

ha ennyi idős vagy, nem kell hozzá anyukád beleegyezése.

ha meg anyagilag nem támogat, akkor keresd meg a rávalót.

ilyen egyszerű. amúgy meg sztem nem fogja észrevenni, hogy szeded.

2008. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát legegyszerűbb, ha felvázolod a helyzetet, azaz megmondod, hogy ha szexre kerül a sor, szeretnéd teljesen biztosnágban érezni magad, és baba nélkül megúszni... de ha belekezdesz (anyu, arra gondoltam, hogy jó lenne fog.gátlót szedni), szerintem érteni fogja, hogy miért szeretnéd, és nem kell magyarázni:)
2008. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

kössz a lepontozást, de szerintem nem írtam semmi olyat, ami sértő lenne...

nekem biztos nem jelentene gondot az ilyesmi. de nem is szednék ilyen mérgeket, mert én egészséges gyermeket szeretnék. van ezer más fog. gátló módszer. miért mindenkinek csak ez jut eszébe?

2008. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert talán nem szeretnék minden hónapban azon görcsölni ,hogy vajon meg fog-e jönni.Szeretném teljes mértékben érezni a barátomat,és ezt az óvszer teljesen elrontja.Nem szeretem az óvszert.Helyi fogamzásgátlóval is próbálkoztam,de az is kényelmetlen...
2008. júl. 22. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Anyu fogamzásgátlót akarok szedni!!!!
2008. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
18 éves vagy, akkor biztos megérti, de ilyenkor el tudsz menni egyedül is a nőgyógyászhoz felratni a tablettákat. nem hiszem h engedélyt kellene kérned rá anyukádtól...
2008. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!