Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anyukámnak kell tudni róla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukámnak kell tudni róla hogy fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szeretnék szedni, de anyukám sose hoz szóba semmi ilyen dolgot, meg sosem beszél velem ilyesmiről...

A ti anyukátok tud róla ha szeditek?


2009. szept. 3. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Énis elszeretném mondani az enyémnek h szeretnék feliratni mert sajna 18év alatt kell beleegyezés xD
2009. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
1-ször is próbáld meg anyukádat le ültettni úgy hogy csak ti ketten legyetek pl. a konyhában(mi mindíg ott beszéltük meg a dolgainkat)és mond el hogy mit szeretnél és hogy miért!hidd el nekem fog veled erről beszélni!:)próba cseresznye de ne legyél erőszakos mert akkor veszekedés lesz a vége!
2009. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kell beleegyezés..........:P Nem alkoholt akarsz venni, csak gyógyszert. Szerintem manapság külön örülnek, ha legalább annyi eszed van, hogy elmész....nem mellesleg a nődokiknál titoktartási szerződés van, ahogy minden orvosnál....hogy kérhetne akkor beleegyezést???:P
2009. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nagyon félek, mert mi sosem szoktunk bizalmas dolgokról beszélni... A szexualitás még sosem hozódott fel, szinte tabu itthon sajna. 19 vok
2009. szept. 3. 21:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Ti zsebpénzből veszitek a gyógyszert, meg intézitek az orvost, vagy direkt adnak otthon erre pénzt?
2009. szept. 3. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:
ha komoly kapcsolatod van akkor nyugottan mond el! Neked is jobb lesz s anyudnak is biztos jólesik ha őszinte leszel hozzá...
2009. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én 22 vok és nekem ez elégé furcsa hogy 19 vagy és beszélsz anyukáddal bizalmasan.egyébként én mindíg is magam intéztem a nőgyógyászatis dolgaimat.de ha félsz egyedül el menni akkor hívd el egyik b.nődet akivel nagyon jóbavagy és szed már gyógyszert!kérd meg hogy kisérjen el!a pénzre vissza térve addig amíg a szüleimmel laktam addig ők adták a pénzt de miután elköltöztem és dolgozok magam veszek!
2009. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
bocsi!azt akartam írni hogy nem beszélsz bizalmasan
2009. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem patikus az anyukám, asszem elég könnyű dolgom lenne. HA lány lennék. de ettől független kértem már meg, hogy hozzon, mert barátnőm elhagyta a receptjét. mellesleg tudtommal tényleg nem kell engedély.
2009. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem a beleegyezés miatt kérdeztem, hanem hogy úgy alapból tudassam-e vele. köszönöm a válaszokat
2009. szept. 3. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!