Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Nagyon felek

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Nagyon felek

Figyelt kérdés
a tegnap 5 percet ovszer nelkul csinaltuk a baratommal es utanna huzta fel a gumit en kertem meg hogy amig benedvesedek huzza fel a baratom nagyon nehezen elvez el 1 ora kell legalabb es fel volt alva a kukija de nem volt o se nagyon nedves ugye ot perc utan nem lessz semmi baba?nem nedvesedett en nedvesedtem be hogy fojt az agyon is.es ugye hogy mivel kb 1 ora kell hogy el menjen az elso nedvben es a masodikban nincs annyi spermium hogy terhes legyek?ugye na:((kerlek segitsetek es ne haragudjatok a hibas irasomert?puszi midnenkinek
2009. dec. 13. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Váááááááá,nem hiszem el.:/ AZ ELŐVÁLADÉKTÓL IS LEHETSZ TERHES!!!!!!
2009. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de epp attol felek hogy nehogy terhes legyek szerintetek vegyek be esemeny utani tabit 72 orasat?
2009. dec. 13. 19:36
 3/17 A kérdező kommentje:
de az az elvezes elott par percel van az elovaladek nnem?
2009. dec. 13. 19:37
 4/17 A kérdező kommentje:
5 perc utan mar van az elovaladek?
2009. dec. 13. 19:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen,már a merevedés elején is van előváladék.Szerintem vegyél be 72 órásat.
2009. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hadd kérdezzem meg: ez miért utána jut eszedbe és miért nem előtte?
2009. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy tisztában az efféle dolgokkal, talán túl korai volt elkezdeni a nemi életet. Mindenesetre vedd be a 72 órás tablettát. És legközelebb legyetek sokkal körültekintőbbek.:)
2009. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehetek a kicsi keresztapja?
2009. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kellene ennyire ráijeszteni senkire!

Mi a barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, és szoktunk időnként védekezés nélkül, vagyis megszakításos módszerrel szexelni.

Azért az nem úgy megy, hogy: "bevágom 5 percre oszt jónapot". Vannak párok akik évekig próbálkoznak, hogy összejöjjön nekik a baba!

Sokkal valószínűbb, hogy semmi baj nem történt, de ha téged ez félelemmel tölt el, akkor vegyél be 72 órás tablettát, és te inkább ne csináld többet így, hanem védekezzetek!

2009. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
koszonom hogy egy normalis valaszt adtal mi sem ugy csinaltu kaz 5 percet h egyvegbe nyomattuk hanem midnen harom nyomasnal ki vette mert fajt neki a kukija mert suzk vagyok
2009. dec. 13. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!