Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom, hogy már unalmas a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy már unalmas a kérdés, de szeretnék segítséget kérni, mennyi az esélye hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó,hogy lehetek-e terhes,mert tudom,hogy sajnos igen.Elég meggoldolatlanul cselekedtünk,de már nem tudunk rajta változtatni.A ciklusom 13.napján..pont peteéréskor történt.2x szeretkeztünk óvszerrel a harmadik pedig megszakitással történt(természetesen nem ment el bennem).Arra lennék kiváncsi,hogy mennyi az esélye a tehességnek..Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 9. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Most valami konkrét számot vársz, vagy mi? Tudod, hogy lehetsz terhes, ez nem elég? Időben pont stimmel, mivel előtte már kétszer elélvezett, simán maradhatott sperma a péniszén, mikor gumi nélkül dugta be neked, úgyhogy dupláztátok az esélyeiteket :) Egyébként ha ennyire tisztában vagy azzal, hogy hülyék voltatok, miért nem mentél/mész el esemény utáni tablettáért?
2014. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én még nem lettem így terhes, de ez nem garancia
2014. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy egészséges nő esélye egy hónapban védekezés nélküli szexnél kb 30%.
2014. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! A fogalmazásod alapján értelmesnek tűnsz. Akkor már csak azt nem értem, hogyha ezen problémázol, akkor problémamegelőzésként miért nem vettél be hetvenkét órás tablettát az aktus után? Mert, akkor nem lenne rá esély, legalábbis szinte nulla lenne. Így viszont nagy rá az esély, mivel az előváladék is tartalmaz spermiumokat.
2014. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
menny be a patikába és vegyél 3 különböző fajtáju terhességi tesztet és pisilj rá. vagy menny el nőgyógyászhoz.
2014. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze van rá esély de nem sok mivel akkor se biztos, hogy teherbe esnél egyből ha beléd élvezett volna. Egyszer már én is jártam így nem lett belőle szerencsére gond. Ha számokat vársz akkor szerintem kb 10% esély van rá.
2014. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs saját keresetem,és most még azt az 5000 Ft-ot sem tudtam volna összeszedni...A másik pedig,a tabletta hormontartlma,nem szívesen teszem ki ilyen dolgoknak a szervezetem(főleg annak tudatában,hogy az esély nem olyan nagy).Persze ezek ostoba kifogások,de csak ezeket tudom felhozni mentségemre.Köszönöm.mindenkinek!Azért ilyenkor elgondolkodik az ember,hogy miért kerülmek emnyibe ezek a dolgok..
2014. márc. 9. 16:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért,telefonról írtam!
2014. márc. 9. 17:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod, ezek még mindig sokkal olcsóbbak, mint egy abortusz, vagy a babakocsi!
2014. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezeket az indokokat inkább hagyjuk. Ha meg teherbe esel, akkor mit mondasz majd a gyerekednek: bocs, akkor amikor fogantál nem volt pénzünk még egy óvszerre, nem akartam magam kitenni a hetvenkét órás tabletta okozta hormonbombának, így úgy döntöttem megszüllek téged ebbe a nyomorba, mert állandó keresetem, az nincs és nem kaptam elég felvilágosítást arról, hogy az előváladékban is van spermium.
2014. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!