Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy no teherbe eshet menstruac...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy no teherbe eshet menstruacioja 1. napjan?

Figyelt kérdés
Baratnommel sexeltunk es rosszul vettem fel az ovszert es megkellett forditanom (nem mentem el,de az ''izgalmi mirigyek biztos tettek a dolguka''),baratnom elszamolta h mikor jon meg neki es elkezdett verezni amikor belehatoltam (nem elosszor csinaltuk-nem szuz)...

2014. márc. 14. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1. a szuzesseg nem befolyasolo tenyezo, egy no teherbe eshet az elso aktus soran is.

2. ha mar egyszer le kell venni a gumit, akkor de ***** vagy, hogy megforditod :) vegyel fel masikat. ez a rendeltetes-szeru hasznalata

3. egy no tulajdonkeppen barmikor teherbe eshet, ha vannak termekeny petesejtjei. csak vannak idoszakok, amikor konnyebben, vannak amikor nehezebben.

2014. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet teherbe esni, amikor nem védekeztek...
2014. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

de am akkor is teherbe esik 100%-an a no ha elmegyek benne?

aktus kezdete elott forditottam meg a gumit (nem mentem el az aktus soran)

2014. márc. 14. 15:07
 4/17 anonim ***** válasza:
sose értettem hogy az emberek miért szexelnek úgy hogy semmit se tudnak.... Autót szerelni is neki állsz tudás nélkül?
2014. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szerkezet ez a "de am"? Magyarul nem lehetne?

Egyébként csak 100 %-osan lehet teherbe esni. Csak kicsit nem lehet terhesnek lenni. Vagy az, vagy nem az.

2014. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ugy gondolom h igy mennyi a valoszinusege,h teherbe eshet? :)
2014. márc. 14. 15:27
 7/17 anonim ***** válasza:

nem mentél el, de az előváladék is tartalmazhat spermiumot


gumit használtál de megfordítottad, így a külsö részén lehetet spermium


a lány akkor kezdett el vérezni, de van akinek ilyenkor is van pete érése.


összevetve azzal hogy a spermiumoknak nem volt meg az ejakuláció során lévő löket az indulásra, és a nő védelmi funkcióit figyelembe véve van hogy sokszor a rendes aktus után se esik a nőteherbe így kb 2% az esélye hogy terhes legyen...

2014. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha a ciklusa folytatódik akk minden ok?
2014. márc. 14. 16:04
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha a ciklus alatt (ami egyébként a menstruáció első napjától a következő menzesz előtti napig tart) tévesen a menstruációt érted, akkor:

Nem feltétlen.


Abban az esetben, ha késői megtermékenyítés történik (pl.: normál időn túli spontán peteérés mellett), akkor a menstruáció még lezajlik, nem "marad abba".

2014. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na szoval összegzés:nem mentem el,1.menstruacios napja volt,en gyakran onkielegitettem (utolsó 72 órában-ami gyengíti a spermiumokat,mert nem tud eleget termelni a here),elovaladek spermat nem tartalmazhatot (mivel voltam viz élni többször is sex elott),de ovszerrel meg volt az a problémám

Mennyi a valószínűsége igy a teherbe esesenek ?

A ver nem segít ki mosni a spermat?(ahogy jön ki a ver)

2014. márc. 14. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!