Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy no teherbe eshet menstruac...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy no teherbe eshet menstruacioja 1. napjan?

Figyelt kérdés
Baratnommel sexeltunk es rosszul vettem fel az ovszert es megkellett forditanom (nem mentem el,de az ''izgalmi mirigyek biztos tettek a dolguka''),baratnom elszamolta h mikor jon meg neki es elkezdett verezni amikor belehatoltam (nem elosszor csinaltuk-nem szuz)...

2014. márc. 14. 14:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Összegzés:

-a ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni, csak más-más eséllyel. Alapvetően az első nap kicsi az esély, de NEM 0.

-önkielégíthetsz ájulásig is, nem lesz nulla tőle a spermiumszám, a megtermékenyítéshez pedig egyetlen egy is elég!

-spermát valóban nem tartalmazhatott, de SPERMIUMOT (mert így hívják a kisfickókat) SIMÁN, ugyanis kísérletek igazolják, hogy nem csak az előző ejakulációból kerülhetnek az előváladékba, így a vizelés nem segít,

-nem segít kimosni. Ha ez elegendő lenne, akkor nyugodtan lehetne menstruáció alatt éjjel-nappal csinálni veszély nélkül.


Két hét múlva teszt, ha aggódtok és máskor ne használd, ha már rosszul húztad föl!


Az esély minimális, de soha nem lesz nulla, akárhogy magyarázod, viszont ha ez megnyugtat: rohadt szerencsétlennek illetve extrán termékenynek kellene lennetek ahhoz, hogy összejöjjön.

2014. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mondja már el Nekem valaki, hogy a faszba lehet teherbe esni a mensi közben? Ha van is rendkívűli peteérés és bejut a sperma attól még nem lesz belőle gyerek b+, annak be kell ágyazódnia és mensi közben az lehetetlen!!!

Ha nem maszturbáltál mondjuk 10 órával az aktus előtti időszakban és pisiltél legalább kétszer ez idő alatt akkor nyugodtan elfelejtheted azt hogy az előváladék tartalmazott aktív spermát.

Ezen felül még az is hozzájön, hogy az óvszer síkosítója is tartalmaz spermicidet és azt is használtatok ami bejutott a hüvelybe....nem sokat de az is használ!!!

Szóval ha ez összejött akkor az csoda!!!!

2014. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Okoska!

1) a spermiumok odabent napokig elvannak

2) a beágyazódás nem rögtön történik meg

=

a menstruáció simán véget ér addigra és a méhnyálkahártya is megfelelő vastagságúra hízhat a beágyazódáshoz ezalatt az idő alatt


+Rövid ciklusnál spontán peteérés sem kell a menstruáció alatti aktusból történő teherbeeséshez, mert a rendes ovuláció is eleve a menstruáció idejére (vagy utána pár nappal) esik!


Na, így! ;)


A pisivel való "kimosás" pedig ezért nem ér semmit:

[link]


Az Mo.-n forgalomban lévő óvszerek közül pedig összesen egy vagy kétfajta van, ami spermiciddel kezelt (az egyik a fehér Lifestyles), a többi 20-30-féle NEM!

2014. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
de az ovszer mind2 fele tartalmaz spercmicideket (en igy tudom) ugye? szval ha kerult ra sperma akk annak annyi nem?
2014. márc. 14. 20:41
 15/17 anonim ***** válasza:
figyelj ne paráz rá ne görcsölj rá... nagyon kicsi az esélye.. patikában kb 500 ft a teszt csajszi végezze el hogy ne kapjatok agyvérzést az idegtől, és legközelebb normálisan használd az óvszert...
2014. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ez az basszus,h tudom h h kell de 1 masodpercig nem figyeltem aztan ez lett....hat de az 2 het ...tesztet meg am is fog csinalni
2014. márc. 14. 20:49
 17/17 anonim ***** válasza:

"de az ovszer mind2 fele tartalmaz spercmicideket"


Tanulj már meg magyarul írni, s csak aztán élj nemi életet!


Nem fogod fel? A spermicides óvszer ritka, mint a fehér holló! Olyat vettél egyáltalán?

Egyébként meg NEM, csak a BELSEJE tartalmaz! Legalábbis a Lifestlyes-nak.

2014. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!