Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése közben lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve szedem, volt hogy 1-2 napot csúszott, vasárnap vettem be az utolsó szemet, tegnap volt egy kicsi vérzés, aminek megörültem, de mára el is múlt. Nem hagytam ki egy szemet sem, max olyan fordult elő, hogy nem lefekvés előtt, hanem ébredéskor vettem be. Nagyon félek, hogy terhes vagyok, hisz tanulok és a családi helyzetem sem olyan, hogy ez most szóba jöhessen. Szerintetek? 19/L

2014. márc. 15. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem, ez erős holmi, és nehezen eshet bárki így teherbe.
2014. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, és ugye nem is tökéletesen szedted. Még annak is becsúszhat, aki nem felejti el bevenni.
2014. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom kapsz hozzájuk leírást milyen meglepő :O. De elárulom, mert látom te sem jártál bioszra ahogy oly sokan, igen lehetsz mert nincsen 100% fogamzásgátló módszer jelen pillanatban, csak az esély eléggé elenyésző. De ha így ráparázol ahelyett hogy csinálnál egy tesztet vagy elmennél nőgyógyászhoz, csak bebeszéled magadnak a tüneteket ..
2014. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem 100%-osan véd, de már annyira megvagyok ijedve, hogy nem tudom mire gondoljak. Utána olvastam a neten, és ez hogy volt egy kis vérzés, majd elmúlt, ez egy terhességi jel. Ha nem vagyok terhes, akkor ez miért van? Egyébként várok hétfőig, addig reménykedek, hátha lesz valami, aztán veszek egy tesztet.
2014. márc. 15. 11:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen!
2014. márc. 15. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a tájékoztatóban, vagy a neten, h a Te gyógyszerednél hány órás kihagyás jelent már gondot.

Ez általában 12.

De legközelebbi levelet pontosan szedd. Ha elfelejted, akkor állítsd be a telót, h csörögjön stb...

2014. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!