Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gyógyteák befolyásolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyógyteák befolyásolják a fogamzásgátló hatását? Ha van köztetek gyógyszerész, leginkább az ő segítségét várom!

Figyelt kérdés
Elég stresszes ideges vagyok mostanában ezért gyakran felugrik a vérnyomásom. Vettem Dr. Chen Luobuma vérnyomáscsökkentő teáját, ami jól hatott de van benne komló ami ha jól tudom tartalmaz hormont. Ezért kérdezném mit szabad innom fogamzásgátlóval?Citromfű tea, galagonya mehet? Fehér fagyöngy tabletta?Mi az amit szabad és mi az amit egyáltalán nem?Köszi a segítséget előre is!

2014. márc. 15. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
orbáncfű teát nem szabad
2014. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az orbáncfű, de ez benne is van a betegtájékoztatóban.
2014. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az oké, de a hormon tartalmú teák, mint pl. a komló ?
2014. márc. 15. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászod.
2014. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!