Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ha teherbe ejtene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha teherbe ejtene benneteket egy pasi, meddig lenne kitartásotok üldözni, ha ő nem akarja vállalni az apaságot és a gyerektartást?

Figyelt kérdés
Nem kívánt terhességről van szó és ismeritek a srácot, de mindig tudja hova kell elbújni.

2014. márc. 23. 19:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%

nekem is majdnem volt egy ilyen, és mivel foglalt volt a pali nő meg minden, kinyírt volna ha megtartom

megtartottam volna de hálisten , a teszt tévedett :D

2014. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

Na ezért Bármeddig. Bármeddig, érted? Magamat ismerve engednék a dührohamnak (a felhalmozódott feszültség miatt és miatta) és véresre verném. Bármilyen brutálisan hangzik.


Persze én is hülye vagyok, ha annyi eszem nincs, hogy se óvszert nem húzatokvele, sem tablettát nem szedek, sem pedig megszakításos módszerrel dugunk .

2014. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Azért az már egy pozitív dolog, hogy abból a feltételezésből indulunk ki, hogy "ismeritek a srácot". Mennyivel korrektebb volna egy ismeretlennel elkövetett, egy éjszakás kalandra megtartani egy gyereket és megpróbálni az apuka nyakába varrni...
2014. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
ez a rémálom nem az elm utca....:d :S
2014. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
szülők szülőkkel üljenek le megbeszélni, onnan már nem menekülhet
2014. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%

Örökbeadnám a gyereket. Abortuszra képtelen lennék de egyedül nevelni is jelenleg (ilyen "apától" meg nemhogy pénz nem kéne, de látni sem akarnám soha többé).

De én csak biztos kapcsolatban szexelek óvszer nélkül és a párommal meg is beszéltük az elején, hogyha becsúszna (és én ugye mindenképpen megtartom) akkor ő vállalná az apaságot és nevelnénk. Ha meg elromlanak a dolgok akkor is fizetne. De tudom, hogy a szülei nem hagynák egyszerűen, hogy ne törődjön vele főleg az anyukája, mert ő imád és baromira akar unokát.

2014. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem üldözném, ha baleset történik (pl lecsúszik vagy kiszakad a gumi), akkor nyomás az eseményutániért, különben meg védekezünk. Senkivel nem tenném azt, hogy akaratán kívül felcsináltatom magam vele, hogy aztán lehúzhassam róla a gyerektartást. Ha védekezés mellett esnék teherbe, úgy hogy azt nem vettem észre, akkor megbeszélném vele, és ha ő nem akarja, én meg apa nélkül szintén nem akarom, akkor abortusz, vagy ha olyan jó a keresetem, és már nagyon szeretném, (mondjuk 30-on felül), akkor lehet bevállalnám egyedül is.
2014. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

egyik sráccal kibsztak! megcsinált egy kis ribit az meg megtartotta a gyereket.A srác meg azóta is bujkál valahol álcafestékben.És őz húson él.


:D figyeljen oda mindenki,mert ez durva nagyon...nem játék,maga a pokol.

2014. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Dasist mein Kampf! Amíg a lábaim előtt nem hever az a kis cseléd!
2014. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
Ésszerűen gondolkoznék. A bíróságra kötelező lenne elmennie. Ha nem vállalja a gyereket, akkor erőltetheti a DNS-tesztet. Ha bebizonyosodik, hogy ő az apa, azt is rajta verik le, plusz kötelezik gyerektartásra (ha nem fizet, nincs keresete, majd vonják a számlájáról)
2014. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!