Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon idegesítő hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesítő hogy a gumióvszeres védekezést sok pasi nem szereti (folyt. Köv . )?

Figyelt kérdés
és a megszakítós módszerre esküszik . A felelősségtudat hol marad ilyenkor ?

2013. jún. 25. 22:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
nekem nincs vele semi bajom! 1,5 éves kapcsolatomat avval csináltam végig és teljesen jó volt! f23
2013. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Válassz felelősségtudatosabb pasit, és nincs probléma.
2013. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos állandóan ezért kell paráznom , nekem olyan pasik jutnak akik gumi nélkül szeretik és szokták meg , de nekem nélküle nem megy és nem is akarom . Szerintem a megszakításos módszer nem megbízható ,de erre mindíg az a válasz ,hogz egyik csajuk sem lett terhes . Agyamra megy a dolog .
2013. jún. 25. 22:56
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha komoly a kapcsolat, szedj fogamzásgátlót. Bár lány vagyok, én is utáltam, mikor még gumival szexeltünk, valahogy nem az "igazi". Barátom szerint: mintha a zacsin keresztül nyalogatnám a jégkrémet.. és én is így éreztem, ezért döntöttünk a fogamzásgátló mellett. Hormonmentes is van már, reklámozzák is.

Persze hangsúlyozom, hogy ez csak komoly kapcsolatkor ajánlatos, hiszen ha pl hetente váltogatod a partnereidet (na jó, túlzok, de azért..), akkor annyi nemi betegséget összeszedhetsz, mint a fene.

2013. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Hogy érted hogy "olyan pasik jutnak"? Ha neked ez fontos, válassz olyat aki óvszerrel is szereti, és nincs probléma. Bár ezt szerintem már írtam... :)
2013. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
4# Hormonmentes fogamzásgátló? Reklámokat nem nézek, de fel tudnál világosítani, hogy az mi? Hogy hívják?
2013. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Mondott már nekem más csaj is olyat , hogy ő gumival ki nem állhatja , de embere válogatja , nekem jó úgy . Nem szeretem az mikor számomra hülye rizikó vállalására akarnak rávenni , szerintem értelmetlenül és önző módon . Nem a gyakori partnercsere a gond , nem ugrok ágyba csak úgy egy pasival sem .
2013. jún. 25. 23:15
 8/32 A kérdező kommentje:

qrzy válasza:


Hogy érted hogy "olyan pasik jutnak"? Ha neked ez fontos, válassz olyat aki óvszerrel is szereti, és nincs probléma. Bár ezt szerintem már írtam... :)



Nem szoktam megkérdezni , hogy gumival szereti/csinálja-e az adott pasi , nem ez alapján választok partnert , én sokáig ismerkedek és az a lényeg ,hogy hogyan érzem magam az adott férfi társaságában . Nekem valahogy természetesnek is tűnik ,hogy komoly felelősségteljes férfi használ gumióvszert .

2013. jún. 25. 23:21
 9/32 anonim ***** válasza:
54%

Itt azért van egy kis ellentmondás:


"Nekem valahogy természetesnek is tűnik ,hogy komoly felelősségteljes férfi használ gumióvszert "


+


"olyan pasik jutnak"


---


HA tényleg felelősségteljes pasit választanál, nem lenne ezzel gondod.

2013. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Épp az a baj, hogy nem választod a partnert, csak úgy jutnak neked... :)
2013. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!