Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ha borul a ritmusom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha borul a ritmusom? (lányok)

Figyelt kérdés

Barátommal január végén vesztettem el. Utána februárban korábban jött meg mint ahogy megszokott és most meg késik már pár napja.

(mindig gumival védekezünk de anélkül szoktuk kezdeni)



2014. márc. 28. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

1. mi az, hogy ritmusod? ciklusra gondolsz?


2. hogy érted, hogy gumi nélkül kezditek?

van benned a pénisze úgy, hogy nincs rajta óvszer? ha igen, akkor lehetsz terhes


3. ha normálisan védekeztek és kicsit sincs olyan, hogy gumi nélkül, akkor igen, a szexualitás hatással van a ciklusra is

2014. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, ciklusra értem


van bent anélkül tudom, hogy van mitől félni..


köszönöm az infót!

2014. márc. 28. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. szex kihatással van a ciklusra.

2. nem értem minek költötök gumira, de komolyan. Akik orosz ruletteznek felvállalják legalább. Tudod ennyi erővel már ti is csinálhatnátok a megszakításost, mert így a gumi is fogy és teljesen feleslegesen.

2014. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritmus...az. És akkor a suliban hittan van szexuális felvilágosítás helyett, és itt tartunk, hogy egy tizenakármennyi éves lánynak fogalma nincs arról, mi zajlik a testében, és gumi nélkül szokta kezdeni... pedig állítólag tudja, hogy mi a veszélye...jaj anyám.
2014. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a 3-al együtt ezt én sem értem...akkor meg minek a gumi? az csak akkor ér valamit, ha végig fent van

elmagyaráznád ezt?

ha meg gumi nélkül jobb, akkor szedj fogamzásgátlót


ezek szerint nem gond, ha teherbe esel? mert akkor lehet így "védekezni"

2014. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!