Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszerrel szeretkeztem a barátommal, és a biztonságkedvéért lezuhanyoztam és kimostam az alsóbbik felemet. Akkor semmi esélye a terhességre?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 22:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
tisztában vagyunk vele. De így is kevesebb az esélye ,hogy teherbe estem, mint hogyha elment volna bennem
2014. ápr. 21. 22:57
 12/27 anonim ***** válasza:
De van esély, szóval ha biztosra akartok menni, akkor inkább védekezzetek ezután. :D
2014. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A zuhanyzás amúgy semmit nem változtat a dolgon, hacsak nem tömködted át a csövet a méhszájadon. :D
2014. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

[link]


olvasgass egy kicsikét! ;-) de egyébként ott a barátod...a Google ;-)

2014. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

igen .. lehetsz terhes! rengetek nő van aki ezzel a módszerrel esett teherbe! énis elkövettem ezt a hibát és szörnyú volt attol rettegni hogy terhes lehetek! a zuhanyzás amúgy nem vátoztat a dolgokon ez egy nagy hülyeség!

amúgy hány éves vagy?

17/L

2014. ápr. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
17 de nem lett semmi gond nem?
2014. ápr. 22. 11:29
 17/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy esetleg neki nem lett "baja" belőle, az rád semmit sem jelent! Neked még lehet!


Azt kéne felfogni, hogy ez a "módszer" csak azoknak való, akiknek nem gond, ha becsúszik egy gyerek. Azoknak, akik egyébként is tervezik, megvan hozzá az anyagi, érzelmi biztonság, csak még bizonytalanok, hogy mikor vágnának bele élesben.


Mi így voltunk vele. Be is csúszott (igen, "ennyiből"), örültünk.


Te mit tennél?


Ne feledd, egy év alatt 35 %-nyi esélyed van rá (akik egyáltalán nem védekeznek, azoknál 85)!

2014. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
nem nem lett gond.. de többet nem is csinálunk ilyet! felelőtlenség!!! mondjuk az óvszer is elszakadt nallunk eddig egyszer.. szoval nincs biztonságos modszer a szexre!:/
2014. ápr. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
amugy mi a helyzet?
2014. ápr. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
hétfőn kell majd megjönnie :) de addig nem is csináltuk sehogy
2014. ápr. 28. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!